Gezgin Hollandalı “Itchy Boots” Royal Enfield ile 3 Aydır Yollarda

Gezgin Hollandalı kadın “Itchy Boots” adlı kanalda bir süredir yayın yapıyor. Takipçileri onun sıkı hayranlarına dönüşmüş durumda. Çünkü bir çok kişinin başaramadığı yalnız yolculuğun tadını çıkartıyor.

Peki neden bu geziye çıktı, kendi deyişiyle şöyle diyor.

Dünyadaki yolculuğumun ilk kısmı tamamlandı. 2 ay içinde 11.000 km yol aldım. Hindistan, Delhi’den başlayıp Malezya, Kuala Lumpur’a ulaşana kadar Myanmar ve Tayland’ı geçiyorum.

Yol zordu, yol güzeldi, yol tozlu, yol zordu ama hepsinden önemlisi – Bir ömür boyu sürecek bir maceraydı.

Ama bu sadece başlangıç!

Orta Doğu’dan başlayarak yolculuk devam edecek.

Bu sürme ve keşfetme 2 aylık bir derleme, umarım beğenirsiniz!

Gerçekten bu geziyi planlamak ile başlayan ama geziye çıktıktan sonra bir çok zorluklar çektiğini kendi kanalında canlı canlı izleyebiliyorsunuz. Rotasını kendi belirlediği gezisinde tahmin etmediği bir çok engel ile karşılaştı, biz bunların takipçisiyiz.

Gezisini sürdürüyor, bizde takip ediyoruz. İyi yolculuklar

Subscribe
Bildir
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Az önce O Ses Türkiye’de kendisi Çocuk Cerrahi, hanımı anestezist olan bir doktor çıktı sahneye. Adam aynı zamanda dövme yapıyor. Eşi ise seyahat tutkunu. Kadın kocasını ikna ediyor. Yıllar önce mesleklerini bırakıp, tüm malı müşkü satıp, natamam bir karavan alıyorlar. Karavanı kendileri tamamlayıp, tüm Avrupa’yı gittikleri yerlerde fuarlara festivallere katılıp dövme yaparak kazandıkları para ile geziyorlar. Bir sözleri çok ilgimi çekti. Kadın anestezist olduğu için ölüme çok yakın yoğun bakımdaki insanlarla çok ilgilenmiş. Kocasına söylediği şu söz hayatının dönüm noktası olmuş. Kimse ölmeden önce “keşke şu evi alsaydım, keşke şu arabayı alsaydım” demiyor. Keşke şu kişiyi daha çok sevseydim. Keşke… Read more »

Başka Yazı Yok

1
0
Would love your thoughts, please comment.x

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol