Kullanmıyorsan ihtiyacı olana ver, Motopar

MOTOPAR

facebook gurubumuza üye olun: https://www.facebook.com/groups/1684786418422893/?fref=ts

Bu sayfalar kullanmadığınız veya elden çıkartmak istediğiniz motor parçaları için kurulmuştur. Sadece motor parçası değil, diğer gereçleride ihtiyacı olanlara vermek için açılmıştır.

Atılacağına veya bir kenarda duracağına birinin işine yarasın!

Değerli Motopar Geri Dönüşüm Üyesi,

Motopar geri dönüşüm Ağı’nın bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz. Ufak, büyük ayrımı yapmadan vereceğiniz veya bağışlayacağınız parçalar, eşyalar, başkalarının mutlu edecektir.

Lütfen dikkatlice okuyunuz. Bu mesaj gerekli temel bilgileri içermektedir ve ilk başlayanlar için pek çok soru işaretine açıklık getirecektir.

Bu grup ellerindeki eşyaları bedelsiz olarak vermek isteyenler ile, onlara ihtiyaç duyabilecek olanları buluşturmak için kurulmuştur. Amacımız hala kullanılabilir olanlara, başkalarına vererek tekrar kullanılabilir olmasını sağlamaktır. Motopar grubunu kullanmanın avantajı ihtiyaç duymadığımız eşyalardan kurtulmak ve motosiklet arkadaşlığını pekiştirmektir.

Bir kaç basit kural

Sabırlı, nazik, kibar, dakik üyeler olmak için elimizden gelenin en iyisini yapmalıyız. Hepinize iyi şanslar, iyi eğlenceler ve bol geri dönüşümlü günler!

1) Teklif ya da talebiniz ÜCRETSİZ, YASAL, (pornografi, alkol, tütün, silah, ilaç gibi eşyalara yer vermeyin) olmalı, POLİTİK, TİCARİ, PARA İLE İLGİLİ, DİNİ, SPAM, LİNK İÇEREN, REKLAM VE KİŞİSEL MESAJ içermemelidir.

2) MESAJLARI AÇIK ve Diğer üyelerin kolayca eşleşme sağlayabilmesi için mesaj mutlaka aşağıdaki şekilde yazın :

Elimde: Ninja250 için fren balatası, Prohel Mont M Beden vb. (Bulunduğu bölge)
İhtiyacım var: Ninja250 için fren balatası, Mont M Beden vb. (Bulunduğu bölge)

3. Eğer ALINDI veya VERİLDİ ise yorum olarak ekleyin, daha fazla mesaj eklenmesin, boş yorum eklenmesin.

4. Parça ihtiyaç sahibine ulaştıysa, tekrar o konuya yorum yapmayın, teşekkürler, birşey değil olarak bitirin.

Nazik Olun.” Sonuçta eşyayı veren, sizin bir ihtiyacınızı gidermekte ve karşılığında hiç bir şey istememektedir.

iyi geri dönüşümler!

Motopar(TM),

SORUMLULUKLARIN SINIRI

BU GRUBUN KULLANIMINDAN ÖTÜRÜ MOTOPAR(TM) NETWORK ÜYELERİNİN BAŞLARINA GELEBİLECEK ZARARLARDAN SORUMLU DEĞİLİZ. Gruba yolladığınız mesajlarda veya eşya teslimatlarında, kişisel güvenlik ve gizliliğiniz ile ilgili önlemleri şahsen almalısınız. Gruba katılmakla grup sahiplerinin veya moderatörlerin bu konularda sorumlu tutulamayacağını kabul etmiş sayılırsınız.

GÜVENLİK. Dikkat! Her bir üye, teslimat sırasında yabancı biri ile karşıkarşıya gelebileceği veya ürünü teslim edebilmek için evine yabancı birinin gelebileceği ve bunun yaratabileceği potansiyel tehlikelerden kişisel olarak haberdar ve sorumludur. Motopar(TM) bu risk karşısında herhangi bir sorumluluk almamaktadır.

Yalnız yaşayan birisi olarak eşyanın, evin giriş kapısından siz evde yokken alınmasını isteyebilir veya kalabalık bir yerde eşyayı verebilirsiniz. Bu şekilde daha güvenli olacaktır. Kargo kullanmakta küçük eşyalar için kolay bir yöntem olabilir.

Subscribe
Bildir
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Başka Yazı Yok

1
0
Would love your thoughts, please comment.x

Giriş Yap