satılık motosikletler

FUELL Flluid, en iyi elektrikli bisiklet mi?

FUELL Flluid, en iyi elektrikli bisiklet mi?

Geç gelen veya Türkiye’ye hiç gelmeyen elektrikli bisikletlerden biri daha Fuell Flluid, en iyi elektrikli motor mu? Hemen özelliklerine bakıp karar verelim.

Elektrikli bisikletler ABD’de ve dünya çapında popülerlik kazandı. Özellikle Volta Türkiye’de kral motor, mondial ve benzerleri yüksek satış rakamlarına ulaştılar ve firma olarak geliştiler.

Bu bisikletle kişisel mobilite rahatlığını sağlar, ama sürücülerin yorgunluk olmadan daha hızlı, daha uzak, dik yokuşları aşarak seyahat etmelerine yardımcı olmak için bir elektrik motoru kullanırlar. Bazı düşük maliyetli elektrikli bisikletler, uygun fiyat için kaliteden ve uzun ömürlülükten ödün verirken , FUELL bunun yerine uzun ömür için tasarlanmış birinci sınıf bir model oluşturmaya odaklandı. Daha yüksek yapı kalitesi ve daha sağlam bileşenler, sürüş deneyimi üzerinde de önemli bir etkiye sahip. 

Ve videoda bu detaylara bolca değinilmiş, videoyu izlerken Türkçe dil seçeneğini açmayı unutmayın.

 

 

FUELL, hem sürmesi eğlenceli hem de uzun süre dayanacak şekilde üretilmiş bir e-bisiklet ve tasarlamak için ciddi zaman ve çaba harcanmış. Fuell Flluid özel orta tahrik motoru, bir Gates karbon kayış tahrik ve Shimano Alfine 8 içten dişli göbek gibi yüksek son bileşenlerin bir kombinasyonunu kullanıımış.

Bu bileşenler, Flluid’in yüksek performanslı aktarma organlarına sahip birinci sınıf bir elektrikli bisiklet olarak diğerlerinden ayrılmasına yardımcı olur.

Çift bataryaların, hidrolik disk frenlerin, entegre LED aydınlatmanın, son teknoloji Pirelli lastiklerinin ve FUELL’e özgü diğer tüm bileşenlerin eklenmesi, tasarım ekibinin böylesine benzersiz ve yüksek performanslı bir makine üretmesini sağlamış.

Yorum Ekle

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir