satılık motosikletler

Fiido X, tork sensörlü yenilikçi, düşük maliyetli ve katlanır elektrikli bisiklet olarak tanıtıldı

Fiido X, tork sensörlü yenilikçi, düşük maliyetli ve katlanır elektrikli bisiklet olarak tanıtıldı

Fiido, her seferinde kullanıcı geri bildirimlerine dayalı olarak artan iyileştirmeler yapan bir dizi katlanır elektrikli bisiklet piyasaya sürdü. Şimdi ise şirketin son modeli olan Fiido X, daha önce hiç görülmemiş ilginç ve ilginç özelliklerle gün yüzüne çıktı.

Aslında, Fiido X, sadece bir yıl önce piyasaya sürülen Fiido D11 elektrikli bisiklete çok benziyor.

Orijinal Fiido D11’i tanımlayan özellikler, oldukça minimalist çerçeve ve koltuğa entegre pil takımı gibi hala mevcut.

Ancak, magnezyum alaşımlı çerçeve şimdi ilginç bir yeni kilitleme mekanizması eklenip ve pili yenilenip, bileşenleri geliştirildi.

Çerçevenin katlama mekanizması neredeyse tamamen gizlidir – bu fiyat sınıfındaki diğer birçok elektrikli bisiklette bulunan genellikle garip katlanmış mandallardan keskin bir şekilde ayrılır.

Artık pilin arkasına bir kilit için bir tuş takımı monte edilmiş, bu da bisikletin güvenliğini artırıyor – ancak aynı zamanda çıkarma işlemini de zorlaştırıyor.

Ve belki de tepelik alanlarda yaşayan sürücüler için kritik olarak, bisikletin pedal destek performansını iyileştirmek için bir tork sensörü eklendi. Tork sensörleri, daha hızlı bir motor tepkisi verir ve ayrıca özellikle kalkış sırasında ve yokuş tırmanırken daha doğal pedal yardımı sağlar.

Fiido ayrıca, sürücülerin bisikleti ve özelliklerini akıllı telefonlarına entegre etmelerini sağlayan yeni bir akıllı uygulama yayınladı.

Henüz kesin teknik özelliklere sulaşamadık, ancak şirket bunların ön sipariş dönemi başlamadan hemen önce hazır olması gerektiğini söylüyor. Ancak, motosikletin ABD’de 32 km/s azami hız dahil olmak üzere Sınıf 2 sınırlarına uymasını bekliyoruz. Avrupa modelleri muhtemelen daha düşük 15,5 mph (25 km/s) sınırını taşıyacak ve daha katı AB düzenlemeleri nedeniyle gaz kelebeğine sahip olmayacak.

Fiido X, önümüzdeki ay ön siparişler için açıldığında 1.999 $ ‘lık bir ön rakam ile gelecek ve bu da özellikler için biraz yüksek geliyor. Ancak ön sipariş döneminde bisiklet sadece 999$’dan satışa sunulacak. Bu fiyata, piyasadaki diğer hafif katlanır e-bisikletlerin çoğunun çok altına kalacaktır.

Yorum Ekle

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir