Giriş Yap
Energica, koronavirüs’ten sonra elektrikli motosiklet satışları için güçlü geliyor

energica 2020

Energica, koronavirüs’ten sonra elektrikli motosiklet satışları için güçlü geliyor. İtalya’nın önde gelen elektrikli motosiklet üreticisi Energic , mevcut koronavirüs ile sarsıldıktan sonra güçlü satış rakamlarına dönmeye hazırlanıyor. İtalya, koronavirüs pandemisi için en yorucu noktalarından biriydi. Ülke şu anda 143.000’den fazla teyit edilmiş vakaya sahiptir ve 18.000’den fazla ölüm yaşamıştır.

Salgın, bir çok fabrikanın ve işletmenin müzeleri dahil kapanmasına yolaçtı. Energica’da operasyonlarını kapattı ve satışlardaki meteorik yükselişini azalttı ve 2020’nin başında üretimini artırdı . Şubat 2020’nin sonundan önce Energica , 2019 satışlarının tamamını iki aydan daha kısa bir sürede aştığını açıkladı. Pandeminin bitişinden sonra Energica, üretime geri dönme ve yıl başında belirlediği satışa devam etme planını hazırlıyor.

energica bikes

Energica, motosikletlerinde DC Hızlı Şarj sunan birkaç elektrikli motosiklet üreticisinden biridir. Geçen yıl Energica, yeni elektrikli motosiklet serisini dünyanın en büyük e-moto pil kapasitelerinden biriyle tanıttı. Piller, kapasite ve menzilde% 60’tan fazla artış gösterdi. Yeni 21,5 kWh pil paketlerinin yaklaşık 400 km (249 mi) şehir aralıkları sağlaması bekleniyor ve bu rakamlar bu rakamların yarısının hemen altında.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başka Yazı Yok