Enduro Eğitimleri İle Motosiklet Kullanmak Çok Kolay Hale Geliyor

by ahmet.182
4 sene ago
98 Views

Motosiklet kullanmak kimileri için çok kolay olsa da kimileri için oldukça zordur. Ayrıca motosiklet sürüş teknikleri birbirine göre değişiklik gösterdiği için tüm bu teknikleri öğrenmek için özel eğitimlere katılmanız gerekebilir.

Türkiye KTM distribütörü olan Spormoto da bu alanda bir adım atarak Enduro eğitimi yapıyor. 15 Mayıs 2016 tarihinde başlayacak olan bu eğitimlere siz de katılabilir ve yeni sürüş tekniklerini hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Enduro eğitimi başlangıç eğitiminde enduro sporunun temel teknikleri anlatılmaktadır. Daha sonrasında ise doğa meraklılarına arazi sürüşü alıştırmaları yapılıyor. Bu eğitime katılmayı düşünüyorsanız ancak motosikletinizin ya da ekipmanlarınızın olmadığını düşünüyorsanız panik yapmanıza gerek yok. Çünkü eğitime katılacak olanlara motosiklet ve ekipman temini Spormoto tarafından yapılacak. Bu fırsatlar sayesinde meraklıları için doğa ile iç içe olmak artık hayal olmaktan çıkıyor.

Enduro eğitimi çok eğlenceli geçecek. Bu eğitimler için teknik ve kondisyon gerekiyor. Bu nedenle programa dâhil olacak sürücüler profesyonel eğitmenler tarafından eğitilecek. Eğitime başladığınızda ise alacağınız eğitimler; vücut – ayak pegi pozisyonu, denge kontrolünün sağlanması, debriyaj kaydırma tekniğinin öğretilmesi ve uygulanması, vites seçimleri, gaz kontrolünün sağlanması, tam kilit dönüşü, oturur vaziyette ve ayakta viraj dönüşleri ve frenleme teknikleri olarak gösterilebilir. Alacağınız tüm bu eğitimler sonrasında siz de hiç zorlanmadan enduro sporunu yapabilir ve doğa ile iç içe olabilirsiniz.

Eğitim fırsatı ayağınıza kadar gelmişken fiyatların ne kadar olacağını da merak edebilirsiniz. Spormoto, öncelikli olarak enduro sporu hakkında sürücülere bilgi vermek ve bu sporu tanıtmayı hedefliyor.

Bu nedenle fiyatlar da oldukça uygun. Eğitimler sabah 10:00’da başlayacak ve akşam 16:00’ya kadar devam edecek. Bu eğitimler için ödeyeceğiniz ücret ise 422 TL + KDV yani toplam 499 TL olacak. Bu fiyat içerisine ise motosiklet, sürücü ekipmanları ve yemek dâhil. Yani yemek, motosiklet ve sürücü ekipmanları için herhangi bir ücret ödemesi yapmayacaksınız.

Eğer enduro sporunu merak ediyorsanız siz de 16 Mayıs’ta başlayacak olan bu eğitimleri kaçırmamalısınız. Alacağınız eğitimler sonrasında doğada bu sporu yapabilirsiniz.
Etiketler:

Etiketler: , , , , ,

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir