EKMOK Motosiklet Festivalli başladı

1
974

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde 4 gün sürecek festival, 600 motosiklet sürücüsünün alana gelmesi ile EKMOK Motosiklet Festivalli başladı.

Ayaklı Mesire alanında düzenlenen festivalde, yurdun her yerinden 600 motosikletli yer aldı. Festivale, diğer günlerde yaklaşık toplamda 2 bin motosikletlinin katılacağı belirtildi. 4 gün boyunca ilçeye gelen motosiklet tutkunlarının mesire alanındaki çadırlarda konaklayacağını söyledi. 5’incisi düzenlenen festivale Yunanistan’dan da gelecek motosiklet tutkunlarıda var.

Yunanistan’ın Midilli Adası’ndan motosiklet tutkunları katılım gösteriyor. Burhaniye Belediyesi ektinlik için 15 dönüm ağaçlık, gölge alanı tahsis etti. 4 gün sürecek festival programımında gündüz halat çekme ve plaj voleybolu gibi çeşitli yarışmalar var. Akşam canlı müzik konserleri ile şenlendirilecek. Yöresel yemekler pilav, nohut, keşkek ikramları olacak.

Festivale diğer ülkelerden de bir çok motorcunun katılımı olduğu görülüyor. Umarız yakında tüm Dünya’da bilinen ve tanınan bir festival olur.

Emok hakkında daha fazla bilgi almak için buraya bakın

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here