3 maddede yarışta tur yiyen yarışçının duygusal halleri

by motosiklet
5 sene ago
81 Views

Özellikle motosiklet tutkunlarının merakla takip ettiği motosiklet yarışları heyecanını az çok ekrandan da olsa yaşamışlardır. Peki, bu motosiklet yarışlarında bazen teknik bazen bireysel hatalardan kaynaklı olarak geride kalıp birincinin hatta ikinci ve üçüncü sırada yarışmacıları üzerine tur bindirmeleri sırasında yaşadığı duygunun ne olduğunu düşünüyor olabilirsiniz? Yarışta tur yediğini anlayan yarışçının duygusal hallerini üç maddede sıralayacak olursak;

3 maddede yarışta tur yiyen yarışçının duygusal halleri

1) Arkasından ilk gelen yarışçı, tur bindirdiğini gördüğünde muhtemelen bir an gaza gelip onu geçme gayreti içerisinde olup kendini daha da komik duruma düşürecektir.

Geçme gayretine girmek

Geçme gayretine girmek

2) Birden fazla kişinin üzerine tur bindirmek psikolojik olarak keskin ilçesinde gözyaşları içerisinde turuna devam edip lanet olsun böyle dünyaya diyerek Bahçelievler-Eminönü arası çalışan kaçak taksiler gibi ağır ağır yoluna devam edecektir.

kaza yapması muhtemel hale gelmek

kaza yapması muhtemel hale gelmek

3) Gayet gamsız bir şekilde sanki pistte kimse yokmuş gibi davranıp üzerine peynir ekmek gibi yediği turların haddi hesabını düşünmeden hayal dünyasında yaşayarak turunu tamamlayacaktır.

motosiklet takip

motosiklet takip

Etiketler: , ,

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir