Motorcunun yaşadığı 6 tarifsiz duygu

2
3055
motorcu-adam bebekle

Kişiliğinizin aynası sağlam karakterinizin yansıması size neler yaşattı bugüne kadar saymakla bitmez ama olası 6 sebebi sizler için derledik.

Motorcunun yaşadığı 6 tarifsiz duygu

1. Adrenalin
Hiç eksik olmuyor ki sürekli heyecan burnunuzun dibinde. Yollar da , seyahatler de sürekli farklı şeyler yaşıyorsunuz ve bunlar paha biçilemez.

01

 

 

2. Karizma
Sürekli kendinizi dinç ve hazır hissediyorsunuz. Yaşınız kaç olursa olsun duruşunuz, bakış açınız çok farklı bütün gözler üzerinizde iyiki motorcuyumm.
02

 

 

3. İlgi
Çevremde çok ilgi manyağı olursunuz yeri gelir bunalırsınız. Eee zaten yakışıklı ve güzelsiniz peşinizi bırakmazlar.
03

 

4. Görüş açısı
Herşeyle birebir yakın olduğunuzdan bakış açınız farklılaşacaktır kendiliğinden olaylara 50 yerden bakmak sizin ruhunuz da var.

04

 

5. Hisler
Kapalı kutunun içinde değilsiniz siz yaşamla doğayla birebir etkileşim halindesiniz. Anlık hisleriniz değişecektir. Herşeye bir adım öndesiniz. Bulunmaz nimet.

05

 

6. Hız tutkusu
Güzel motorlara biniyoruz ve bunlar 4 teker kapalı kutudan daha seri ve daha atikler efendim. Anlık etkiye tepki göstererek yüksek hızlara saniyeler içinde çıkabiliyoruz. Buda bir tutku haline geliyor zamanla. Çekemeyenlere gülüp geçin.

06

2 YORUMLAR

  1. Çok güzel bir altı maddelik yazı olmuş özellikle karizma ve adrenalin en çok dikkat çekenler. Karizma ve adrenalin varsa otomatik olarak zaten ilgi de çekmiş oluyor. Motor kullanmanın zevki yavaş yavaş anlaşılıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here