Ducati, Moto Guzzi ve Vespa müzelerini kapattı

by motosiklet
2 hafta ago
41 Views

Pandemik virüsün etkileri İtalya’yı birçok yönden vurdu. Yalşılar uyarılırken halkın müzeleri ve galerileride gezmelerini engellemek için Ducati, Moto Guzzi ve Vespa müzelerinide kapattı.

Şu anda Çin dışındaki en kötü etkilenen ülke olan İtalya’da yayılan bulaşıcılık da Aprilia, Moto Guzzi ve MV Agusta motosikletlerinin ve Brembo frenler dahil birçok motosiklet bileşeninin üretimini etkiledi.

Fabrikaları, Lombardi bölgesindeki virüsün merkez üssü olan Milano yakınlarındadır. Bölgede otomotiv parçaları üreten fabrikalar da var. Ducati, Lombardiya ve Veneto’nun fabrikalarıda kuzey bulaşma bölgelerinin hemen dışında olan Bologna’da bulunmaktadır.

Ancak ülke şu anda tamamen kilitli durumda ve fabrikaların kilitli olması seyahat etmeyi önlüyor. Ducati, Moto Guzzi ve Vespa müzelerini ve fabrika turlarınıda çoktan kapattılar. Bu duruşların etkileri bir süre burada hissedilmese de, önümüzdeki aylarda bazı parça sıkıntısı olabileceği düşünülüyor.

Tedarik zinciri bozulabilir.

Virüsün motosiklet, aksesuar ve sürüş ekipmanı üretimi için tedarik zincirini bozması bekleniyor. Bu, virüs temizlendikten ve bileşen üreticileri tam üretime geri döndükten sonra bile tekrar tedarik aylarca sürebilir.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir