Ducati, önümüzdeki hafta EICMA motosiklet fuarının başlangıcından önce, televizyonda yayınlanan ve canlı yayınlanan World Premier etkinliğinde, 2019 serisinin tamamını tanıttı.

Ekim ayında piyasaya sürülen Gargantuan Multistrada 1260 Enduro gibi dünyaya şimdiden gösterilen modellerin yanı sıra, en yeni seri, daha büyük kapasiteli Diavel ve Hypermotard’ın yanı sıra, 998cc’lik bir Ducati’nin V4 superbike versiyonunu (Panigale V4R) içeren tanıtımı yaptı. Multistrada 950 orta ölçekli bir macera motosikleti.

Ayrıca, standart motosikletle aynı özellikleri koruyan ve ince bir İtalyan esintileri ile tamamlanmış bir siyah bir Monster 821 Stealth özel grafik seçenekleri tanıtıldı.

Ducati Panigale V4R
Ducati’nin Panigale V4R modeli, 165 kg ağırlığında ve yol-yasal özelliklerinden sıyrılarak 234 hp’lik şaşırtıcı bir performans sergiliyor.

En son Ducati World Superbike binicisi Chaz Davies tarafından tanıtılan bu model, 2019’da marka, Álvaro Bautista ve Scott Redding gibi markalar tarafından lanse edilen, motosikletin tüm süper yarışlar için temel oluşturacak motosiklet olduğunu söylediler.

Ayrıca 1100cc Panigale V4 serisine ek olarak ortaya çıktı. MotoGP’den esinlenen bir parça ile tamamlanan yeni Panigale V4S Corse 214hp üretir ve sadece 15.000 km’de bir Desmo Servisi gerektirir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir