Darp Edilenler Davalık Oldu, Hapsi İsteniyor

by motosiklet
2 sene ago
58 Views

Buradan yolcu mu alınır? Sözü ile harekete geçen minibüs şoförü ve yanındakiler motorcu çifti linç ettiler.

Kadıköy’de geçen Şubat ayında iki motosikletli genç minibüs şoförleri tarafından darp edilmişti. Olayla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde gençlerin darp anı ve minibüs içinde maruz kaldıkları tekmeler saniye saniye görülüyor. İşin ilginç yanı ise tamamlanan soruşturmada darp edilen motosikletli iki gence de hapis cezası istenmesi…

ANİDEN DURMA KAVGASI

Minibüs yolun sol tarafında birden durarak yolcusunu aldı. Motosiklet sürücüsü ise aniden durmak zorunda kalıp minibüs sürücüsüne “Buradan yolcu mu alınır?” diyerek tepki gösterdi. İddiaya göre bu sözün ardından minibüs şoförü ve arkadaşları Yüksel ve Okur’a saldırdı. Çifti önce dışarıda darp ettiler. Ardından da Seren Okur‘u minibüsün içine alıp defalarca tekmelediler.

ARKADAŞI ÇEKİP KURTARDI

Genç kızı minibüsün içerisinden arkadaşı çekip kurtardı. Genç kız aldığı darbelerin sonucunda yerde fenalaştı, panik atak geçirdi. Sonrasında ise minibüs şoförü ve arkadaşları hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti.

HEM MİNİBÜSÇÜLERE, HEM MOTOSİKLETÇİLERE DAVA

Olayın ardından Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nca minibüs şoförü ile iki arkadaşına “basit yaralama ve mala zarar verme” suçundan dava açıldı. Minibüs şoförlerinin yanı sıra Seren Okur ve Samet Yüksel için de yaralama suçundan 3 yıla kadar hapis cezası istendi.

kaynak: haberturk.com

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir