Daha uygun fiyatlı CAKE Kalk INK | Motosiklet Sitesi

by motosiklet
12 ay ago
321 Views

Daha uygun fiyatlı CAKE Kalk INK elektrikli motosikletleri dünya çapında teslimat yapmaya başladı.

cake-kalk-ink-moto

Sizi uygun fiyatlı isveç çikolatası kıvamında bir elektrikli model ile tanıştırayım. Durun bir dakika hemen kanmayın, ilk KALK ve ikinci KALK OR modelleri 13.000 dolar ve 14.000 dolar olarak fiyatlandırılmış. Yaklaşık 92.000 tl ve üstü olarak bizim paramızla fiyatları var. Yahu bu kadar fiyata Africa twin ikinci el, yamaha tracer ikinci el alınmaz mı, tabiki alınır. Neden elektrikli alalım, burada sorulması gereken iyi bir soru. Neyse biz buna karışmadan özelliklerini verelim.

90 km / s (56 mil / saat) motosikletler güzel ve Öhlins süspansiyonuna sahip, harcayacak çok fazla paranız varsa bunun daha bir çok özelliği var. Motosikletler, alüminyum çerçeve, salınım kolu, aktarma organları ve akü de dahil olmak üzere orijinal Kalk OR ve Kalk & motosikletlerle aynı platform üzerine inşa edilmiştir.

Kalk INK serisi, basitlik için bağlantısız bir arka süspansiyon sistemi, sağlamlık için hafif motokros ön süspansiyonun yanı sıra siyah, enjeksiyon kalıplı polikarbonat ve ABS’den yapılmış çamurluklar ve üstyapı kullanıyor. Hem Kalk INK hem de Kalk INK SL, daha fazla dayanıklılık, daha az genel bakım ve 19 inçlik sağlam bir tekerlek takımı ile standart olarak geliyor.

Fiyatı yaklaşık % 30 ila 9.500 $ ila 10.500 $ arasında düşüren premium elektrikli bir motosiklet modelidir. Yahu bu ne pahalılık diyesim geldi, ister isveçli olsun ister uzak doğulu nedir bu fiyatlar. Bana bu ülkede satılacak gerçek maliyeti 5000 tl’yi geçmeyecek, pili uzun mesafeleri aşacak ve sorun çıkartmayacak bir e-motor yapın başımın üstünde yeriniz var. Elektrikli motosiklete 90bin tl, 100bin tl fiyatları verebilsek ya da verecek ya da aklımız kıt olsa bir ev almak için ön ödeme yaparız.

Bir JAY LENO sözünü ekleyerek bitirmek istiyorum.

Hangi ara bu 2 tekerlekliler 4 tekerli fiyatına satılmaya başladı anlamıyorum.

Ya da bu tarz birşey söyledi ben bulamadım.

iyi sürüşler

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları