Forum

Selin Hergeljan kimdir?  

  RSS

motosiklet
(@motosiklet)
Üye Admin
Katılım : 5 sene önce
Gönderiler: 1036
11/07/2019 1:56 pm  

Zamanın motosiklet kızıdır, babala kanalında adını duyurdu, şimdilerde diğer motorcu kızlara fark atan pistte verdiği güzel bilgilerle öne çıkan karakterdir kendisi. 

Motosiklet ne değildir? Konulu filminin en güzel kzıdır. Pistte hünerli olduğunu göstermiş, sürüş keyfini 4'e katlayan Ducati V4'ün tanıtımını mükemmel şekilde gerçekleştirmiştir. Anasayfamızda da paylaştığımız. Şeritsiz konulu video'nun baştacı motosiklet kraliçesidir.

kendi deyimiyle

Bugün güzel bir şeyler yaptıysak bize karşılıksız destek çıkan, güvenen @intercitypark’ın desteği sayesinde🙏🏻En güzel motorunu gözü kapalı teslim eden @gbmotobike, kendi ürettikleri gimbal ile müthiş görüntüler çekmemize yardımcı olan @trexoin ekibi, her zaman çizgisinden şaşmamaya çalışacağım Hocam @upraktolga’ya, pistte daha iyi viraja girebilmek için lastik gönderen @motolastik Köksal abiye, mekanik desteğimizi sağlayan @korlasservis‘e, ambulans için Avrupa Holding’e, yanımdan ayrılmayan dostum @nailcando‘ya, pistte bana arabayla eşlik eden yetenekli pilotumuz @utkuuzunoglu‘na, ekipman desteğimi sağlayan yarışçı kızım @ilaydayagmuryilmaz’a ve tüm derdimi çekip sürekli beni motive etmeye çalışan çekim ekibim @atakantarimci @oguzhank8@husnukursun @nursahsahin_ sizlere de teşekkür ederim. 
Onca işinin gücünün arasında gelip çekimlere katılan @oguzhanugur_ ’u da unutmamak lazım tabi. 
Adını sayamadığım birçok kişi var ve hepinizi seviyorum🙏🏻 Ellerinize sağlık, birlikte başka güzel işlere... gibi güzel sözler söyleyen ilham perisidir.

 


Alıntı
Share: