Forum

Sertifikalı İlkyardım Eğitimi  

  RSS

motosiklet
(@motosiklet)
Üye Admin
Katılım : 4 sene önce
Gönderiler: 757
19/03/2018 5:40 pm  

Bireysel kursiyerlerimiz için düzenlediğimiz Sertifikalı temel ilk yardım eğitimimizi 24-25 Martta gerçekleştiriyoruz. Sağlık Bakanlığı Eğitmen Sertifikalı profesyonel acil servis ve ambulans çalışanlarından alacağınız bu sertifikalı eğitimle hayatı tehlikeye düşüren acil durumlara resmi müdahale yetkisine sahip olarak bu sertifika sayesinde Sağlık Bakanlığı tarafından hayat kurtarmak için yetkilendirileceksiniz.
Otomatik alternatif metin yok.
Kar amacı gütmeyen gönüllü bir acil tıbbi yardım kuruluşu olan kurumumuzun "Toplumda İlk yardım Bilincini Artırmak" hedefi doğrultusunda eğitim ücretimiz 200TL + %18 KDV olarak belirlenmiştir.
(İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Ücret Tespit Komisyonu kararı gereğince 2017 Temel İlk Yardım Eğitimi Kişi Başı Ücreti KDV Dahil 354 TL'dir.)

Ön Kayıt İçin info@medak.org.tr adresine veya sayfamıza mesaj atabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı Onaylı İlkyardım Eğitim Merkezimiz tarafından gerçekleştirilen eğitimlerin tüm gelirleri MEDAK'ın sahada gerçekleştirdiği gönüllü arama kurtarma ve tıbbi yardım faaliyetlerine harcanmaktadır.

Eğitim öncesinde İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Acil Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü İlk Yardım Otomasyon Kayıt Sistemine katılımcı başvurularının işlenmesi gerektiğinden aşağıdaki katılım formunu doldurarak eğitim için ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Son kayıt tarihi 22 Mart 2018 Perşembe günü mesai saati bitimidir.
İrtibat Telefonu: 0536 343 2987 - 0216 527 2017

Mail: info@medak.org.tr
Adres: Eğitim mah. Eylül Sok. No:9/4 Hasanpaşa Kadıköy İstanbul

Eğitimin ardından katılımcılar İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Acil Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen sınava tabi tutulacak ardından sertifika ve kimlik kartları hazırlanacaktır.


Alıntı
Share:

Facebook Yorumları