Forum

Mondial RX3I Evo Mo...
 

Mondial RX3I Evo Motosiklet  

  RSS

motosiklet
(@motosiklet)
Üye Admin
Katılım : 5 sene önce
Gönderiler: 908
17/10/2018 12:47 pm  

21.439,00 TL anahtar teslim yeni fiyatı ile sunuluyor.

Ön Siperlik Yeni RX3i Evo’da boyutu büyütülen ön siperlik ile sürücünün yolculuk esnasında rüzgardan daha iyi korunması ve sağlıklı sürüş keyfi yaşaması sağlanmıştır. USB Girişi ve 12 V Güç Çıkışı Yeni RX3i Evo’da gösterge panelinin sağ tarafına konumlandırılan USB girişi ve sol tarafa konumlandırılan 12 V güç çıkışı ile sürüş esnasında navigasyon cihazını ve cep telefonunu şarj edebilme imkanı sağlanmış, tüm günlük ve uzun mesafe yolculuklar için rahatlık oluşturulmuştur. Arka Çamurluk Yeni RX3i Evo’ya “Arka Dış Çamurluk” eklemesi yapılarak yağmurlu havanın ve çamurlu yol koşullarının sürücüye rahatsızlık vermesi engellenmiş ve daha rahat bir yolculuk sağlanmıştır. Ön Çamurluk RX3i Evo’nun estetik dizaynına sadık kalınarak uzatılan ön çamurluk ile olumsuz yol ve hava koşullarında yaşanacak su ve çamur sıçraması en aza indirgenmiştir.

Egzoz Dekor Kapağı Yeni RX3i Evo’nun sportif görünümüne uygun olarak yeniden dizayn edilen egzoz kapağı ile artçı yolcuların egzozdan gelen sıcaklıktan etkilenmeleri engellenmiştir.

Arka Port Çantalar Yanınıza almak istediğiniz eşyalar için taşıma kolaylığı sunar. Zincir O-Ring’li zincir kullanılarak zincir üzerinde daha çok yağ tutulması sağlanmış ve metal sürtünmeleri azaltılarak motorun performansı arttırılmıştır. Radyatör Su soğutmalı yapısı ile motorun daha hızlı soğumasını sağlar ve performansını üst seviyeye çıkarır Arka Salıncak RX3i Evo, dayanıklı ve sağlam arka salıncak yapısı ile güçlü ve güvenilir sürüş imkanı sağlar.

Aydınlatma ve İkaz Lambaları Gövde krenajı ile uyum sağlanmış, aydınlatma kapasitesi güçlendirilmiş ön farlar dikkat çekici şekli ile göz alıcı hale getirilmiş. Aynı zamanda trafikte fark edilirliği arttırılmıştır. Sele RX3i Evo kullanıcılarının, konforlu ve ergonomik sürüşleri için dizayn edilmiş sele yapısı su geçirmez ve kaymaz özelliklidir. Motor Bloğu 250 cc su soğutmalı, üstten eksantrikli seramik kaplı tek silindir, 4 valf enjeksiyonlu (EFI) motor yapısına sahip RX3i Evo, etkin gücünü hissettiriyor. Süspansiyon Ön amortisörler up-side (ters amortisör) olup yol tutuş özelliği ve performansı arttırılmıştır. Arka amortisör ise ayarlanabilir ve güçlendirilmiş tek amortisör yapısıyla konforlu ve rahat sürüş imkanı sağlanmıştır.

Gösterge Paneli RX3i Evo LCD gösterge paneline konumlandırılan digital hız göstergesi, yakıt göstergesi sağ/sol sinyal ikaz lambaları, digital saat ve uzun far göstergesi mevcuttur.

Teknik Özellikler Motor Tipi Tek Silindir,

Dört Zamanlı,

Balansörlü Motor Hacmi 250 cc

Silindir Çapı x Stork 77 x 53.6

Sıkıştırma Oranı 11.6 ± 0.1 : 1

Yakıt Sistemi EFI

Maksimum Güç 18.5 kW at 9000min-1

Maksimum Tork 22.5 Nm at 7000min-1

Ateşleme Tipi ECU

Şanzıman Manuel / 6 Vites Boyutlar (UxGxY) 2230 x 868 x 1260

Yakıt Tankı Kapasitesi 15 lt

Frenler Ön/Arka Disk / Disk

Tekerlek Ölçüsü Ön 100/90-19 & 2.15x19"

Tekerlek Ölçüsü Arka 130/70-17 & 3.00x17"

Debriyaj Tipi Islak Tip Çoklu Plaka

Soğutma Tipi Sıvı Soğutma

Çalıştırma Metodu Elden Marşlı

 
 
 
Motor Hacmi 250 cc
Motor Tipi Tek Silindir, Dört Zamanlı, Balansörlü
Renk Sarı, Sarı
Şanzıman 6 Vites
Yakıt Sistemi EFI
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000BOKX1
Bu konu 10 ay önce tarafından motosiklet tarihinde düzenlendi

Alıntı
Share: