Forum

2020 CFMoto 700 CL-X  

  RSS

motosiklet
(@motosiklet)
Üye Admin
Katılım : 5 sene önce
Gönderiler: 1182
21/11/2019 1:13 pm  

2020 CFMoto 700 CL-X motorcycle at EICMA 2019'da ne kadar etkili olacağını göstermiş oldu.

CFMoto 700 CL-X, 692,2 cc'lik bir paralel ikiz, sıvı soğutmalı, yakıt enjeksiyonlu bir değirmen tarafından desteklenmektedir. Altı vitesli bir dişli kutusuna bağlanan motor, maksimum 75 PS maksimum güç ve 66,6 Nm pik tork üretir. Kökenlerini KTM 790 Duke'e kadar takip eden yeni aktarma organı, ayrık tipte bir biyel kolu, dövme piston ve kayan bir kavrama alır.

Süspansiyon sistemi, baş aşağı bir üst çatal ve arkada bir monoshock içerir. Ön çatal, Spor türünde siyah renkte ve Macera ve Miras türlerinde ise altın renktedir. İkincisi ayrıca kahverengi tabaklanmış deri koltuklara sahiptir. Sport varyantı motora sahip Pirelli Diablo Rosso Supercorsa lastikleri, detaylandırılmış geri çekilme ve düşük ayarlı klipsli gidon vardır. Adventure varyantı konforlu bir sürüş sağlamak için çatallı tekerlekler ve yükseltilmiş bir gidon ile donatılmıştır. Ayrıca yol dışı önyargılı özel lastikli lastiklere de sahiptir. Öte yandan, 700 CL-X, sokak odaklı konforlu sürüş için geniş bir gidonla donatılmıştır.

CFMoto 700 CL-X motosikletin her iki ucunda disk frenler ve çift kanallı kilitlenme önleyici fren sistemi (ABS) bulunacaktır. Motosiklet aynı zamanda akıllı telefon bağlantısı için Bluetooth'lu bir LCD enstrüman konsoluna sahip olacak. Her üç modelde de bisiklet standart olarak cruise control sistemine sahip olacak. CFMoto Hindistan pazarına Temmuz 2019'da dört motosikletle AMW Motosiklet ile girdi. Agresif fiyat etiketleriyle Çin şirketi, eleştirmenleri ve meraklılarını da şaşırtmayı başardı. Eğilimin yeni CFMoto 700 CL-X ile devam etmesini bekliyoruz.


Alıntı
Share: