Forum

Allah aşkına bizi şıkıştırmayın, dikkat edin  

  RSS

 arif
(@arif)
Aktif Üye
Katılım : 5 ay önce
Gönderiler: 12
25/07/2019 10:09 pm  

kurye ile ilgili görsel sonucu

Geçen gün bir yerde gördüm, kurye arkadaşa arkadan diğer motorcu girmiş. Büyük cc'li abilerden biri biz kuryeleri hiç düşünmüyor. Yani bu bir yarış değil abiler, arkadaşlar lütfen ben uzun süredir yapıyorum. Haftaiçi günler 14 saat çalışıyorum. Artık zorlanıyorum, çalışamıyorum. Bizler ya yemek ya ürün ya gönderi yetiştiriyoruz, bizi sıkıştırıp geçmeye çalışıyorsunuz, geneliniz böyle değil ama çok var. Gerçekten kaza yapmamak için zorlanıyoruz, trafikte bizde varız be abiler, arkadaşlar. Hızlı yetiştirmezsek def edip atıyorlar.

Sizlere çalışıyoruz, sizlere gönderi yetiştiriyoruz, bizlere biraz dikkat, süre ile yarışıyoruz. Gönderi gecikince bize patlıyor, şirket müdürü bize atarlanıyor, geç gelince siz bize nerde kaldı diyorsunuz. Yanımızdan geçerken üstümüze çıkanlar var, bazen o trafikte süre ile yarışırken sabrını zorluyorsun. Akşam eve gidip zaten doğrudan uyuyoruz, yani genelimiz böyledir ne hal kalıyor ne takatımız.

herkese iyi sürüşler


Alıntı
(@gunay)
Güvenilir Üye
Katılım : 2 sene önce
Gönderiler: 84
25/07/2019 10:45 pm  

Aramızda gereksiz riske girme konusunda yarışanlar var, ne yazıkki bunu engellemek çok zor.


CevapAlıntı
(@motoman)
Güvenilir Üye
Katılım : 7 ay önce
Gönderiler: 57
25/07/2019 10:47 pm  

Selamlar, kuryelik yaptığım zamanları hatırladım, haklısın ama polisin bunu engellemesi lazım, bu yapılırsa ve gerekli cezalar yazılırsa evet olur. Adamları ürkütmeyi sevenler var.


CevapAlıntı
(@motoman)
Güvenilir Üye
Katılım : 7 ay önce
Gönderiler: 57
25/07/2019 10:47 pm  

Bu arada yanından geçince birşey becerdim sananlar var. Bizler birbirimizi koruyacağız ki, saygı olsun, düşünce olsun.


CevapAlıntı
(@motoman)
Güvenilir Üye
Katılım : 7 ay önce
Gönderiler: 57
25/07/2019 10:50 pm  

Çok yazdım ama kusura bakma admin... benim motorum büyük size takılmam geçerim kardeş diyenlerden nefret ettim. Adam hatta dokunarak geçiyor. Çünkü ego o kadar yapmış ki geçme konusunda, geçemese içinde kalır.


CevapAlıntı
(@enoyan)
İyi Üye
Katılım : 1 sene önce
Gönderiler: 44
25/07/2019 10:57 pm  

Bİz daha birbirimize saygılı değiliz kim bize saygı duysun, yok sonra motosikletleri farkedin. Farketseler ne olur, birbirimize atarlanıyoruz kafalar bi Dünya. Bence hataları birbirimize söylemezsek böyle devam eder.


CevapAlıntı
(@enoyan)
İyi Üye
Katılım : 1 sene önce
Gönderiler: 44
25/07/2019 10:58 pm  

Me olur bir selam bile vermiyorsak bile korna ile uyaralım. En azından yanımızdan geçerken birbirimizi uyaralım kazaya neden olmayalım.


CevapAlıntı
Share: