Çok Ucuz Kasklar

by motosiklet
1 ay ago
83 Views

Gerçekten kasklar çok ucuz fakat alınır mı derseniz uygun fiyat yerine kafanızı ve yaralanacağınızı düşünmeniz gerekir diyebilirim.

ABS materyalden yapılmış bir dış kabuğu bulunmaktadır. Önce güvenlik anlayışıyla tasarımını sunan Free-m çeneden açılır vizörlü kask beyaz motosiklet sürücüsü sağlığı için koruyucu önlemleri bir arada barındırıyor. Sürüş performansı konusunda sürücüye yardım eden bu kast aynı zamanda riskli durumlarda sürücünün sağlığını koruyor.

Özel fiyatı ile benzerlerinden avantajlı bir fiyat sunan Free m çeneden açılır vizörlü kask özellikleriyle de özel fonksiyonlar sağlıyor. Yüzde yüz orjinal bir ürün olan Free m çeneden açılır vizörlü kaskların bazıları Dot onaylıdır. Çeneden açılıp kapanabilen kask dıştan da mandallı şekilde açılıp kapanabilen siyah renkli hiç güneş vizörüne sahiptir.

Üst kısımda ve çene kısmında bulunan havalandırma alımlarıyla sürücünün nefes alışverişi rahat hale getiriliyor. Sürücünün verdiği nefesi de dışarı almayı sağlayan çıkış kanalları ile sürücü daha da rahat bir sürüş performansına kavuşuyor. Bununla beraber kolay takılabilen çıkarılabilen ayar yapılabilen çene bağlantı kayışı da yanak pedleri de pratiklik sağlıyor.

Benzer şekilde kolay temizleme imkânı sağlayan özel tasarıma sahiptir. Bütün bu özellikleri uygun fiyatı ile motor sürücülerine sunan kask, işlevsel tasarımı ve fonksiyonel kullanımı ile ideal bir tercihtir.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir