Çinliler Yine Yaptı Yapacağını, Harley Iron 883 Kopya

Çinliler Yine Yaptı Yapacağını, Harley Iron 883 Kopya

Çinliler durmak bilmiyor, şimdi Harley kopayalarını üretip Avrupa’ya çıkartma yapıyorlar. Bunun adı MBP C650V olarak anılıyor. Bu konuda çok ciddiler ve Amerika’nın üstüne oynuyorlar. Aşırı yakın bir kopyası olmasada çok yakın özellikleri var. Dış görüntüsü %50 aynı sayılabilir.

Ama teknik özellikleri daha iyi, amam parçaları bilemiyoruz.

Her zamanki etli kruvazör estetiğiyle uyumlu ama aynı zamanda modern olan canı bir tasarıma sahip. Özellikle bu alanda geleneksel tasarımlarını görmeye alıştığımız için, kaslı hava girişleri ve tank göze çarpıyor. Bir diğer dikkat çekici yönü ise motosikletin uzun özellik listesi. Arkadan aydınlatmalı düğmeler ve anahtarsız ateşlemenin yanı sıra depoya monte ikincil bir LCD ile eşleştirilmiş Bluetooth donanımlı 5 inçlik bir TFT gösterge paneli burada standart olarak gelir. Ayrıca tamamen LED farlar, sele arkalığı ve işleri bir adım öteye taşıyan çift kanallı ABS de var. Bölünmüş iki kişilik selesine bindiğinizde, 735 mm’lik alçak sele yüksekliğini ve 135 mm’lik uygun yerden yüksekliğini de takdir edeceksiniz.

MBP C650V’nin kalbinde 647cc, V-ikiz, sıvı soğutmalı bir motor bulunur. Boyut olarak Iron’dan daha küçük olmasına rağmen, değirmen 68,4 beygir gücü ve 45,8 pound-feet – Iron 883’ten 17 hp daha fazla . Artı, altı vitesli bir şanzımanla eşleşir ve sıvı soğutmaya sahiptir, yine her ikisi de popüler Harley’den daha iyidir.

C650V aynı anda, her ikisi de KYB’den temin edilen ayarlanabilir baş aşağı çatallar ve çift amortisörler üzerinde yaylanan kalın 16 inç kollu tekerlekler üzerinde döner. Bu arada frenler, çift 300 mm ön disklerden ve Nissin kaliperleri tarafından kenetlenmiş tek bir 240 mm arka diskten oluşur.

 

Çinliler Yine Yaptı Yapacağını, Harley Iron 883 Kopya

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başka Yazı Yok

0
Would love your thoughts, please comment.x

Giriş Yap