Çin’in en gelişmiş motoru CFMoto’dan geldi. 1250TR-G

by motosiklet
1 ay ago
201 Views

Çin’in en gelişmiş motoru CFMoto’dan geldi. 1250TR-G

Çin’in CFMoto‘su, kendi ülkesinde çok satan küçük kapasiteli motosikletlerden çıkıp uluslararası büyük abilere oynamak için uzun zamandır çalışıyor. Marka, bu yılki Chingqing Moto Expo‘da, 2021’deki galeriler için şimdiye kadarki en güçlü Çin motosikletini duyurdu.

CFMoto, yıllardır Avusturyalı KTM için motorlar ve motosikletler üretiyor. Bu motosikletlerin yanı sıra KTM’nin orijinal Super Duke 990’larını çalıştıran 990cc LC8 V-Twin’in haklarına da sahip. CFMoto 140 beygir gücünün biraz üzerinde üretecek olan bu motosiklet için 1279cc’lik bir versiyona dönüştürüldüğü belirtilmiş.

Şaşırtıcı bir şekilde BMW’nin Grand Tourer’larına benzeyen motosikletin adı 1250TR-G olacak ve CFMoto, bir ABS fren sistemi, Bluetooth bağlantılı JBL bir stereo sistemi için Brembo ile ortaklık kurdu.

Sol anahtar bloğunda bir hız sabitleyici düğmesi, ayrıca elektronik olarak ayarlanabilen bir ekran, ısıtmalı çubuklar, ısıtmalı kulplar, lastik basıncı monitörleri ve iki sert yan çanta, yerleşik bir arka çanta- topcase dar görünümlü üç parçalı bir bagaj kiti var. yolcular içinde arkalık bulunuyor.

Güçlü BMW K1600GT’nin muhteşem kendiliğinden hizalanan farlarına, çift yönlü hızlı vites değiştiricilerine veya gezi performans özelliklerine sahip olacak mı? Bundan emin değilim. CFMoto bu makina için BMW, Alman performansı ve en son teknoloji için Almanya fiyatlarını talep ediyor. CFMoto bu motoru Çin fiyatlarından satabilirse birçok firmanın ipini çekmiş olacak.

Çin’de şimdiye kadar yapılmış en büyük ve en güçlü motosiklet olarak, yurt içinde büyük rakamlar satma şansı yüksek. Ancak CFMoto, ihracat fiyatının performans oranını yakalamayı başarırsa, dünya çapında markası için bir lider olma şansına kavuşacaktır.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları