CFMoto 650 MT, Deneme Tahtası ile Çanakkale Yolunda

2
2060

CFMoto 650 MT test sürüşünü yapacak olan Deneme Tahtası Erkin Yeşil, Çanakkale Yoluna çıktı. CFMoto 650 mt fuarda büyük ilgi çekmişti. Fuara gidenler bu motoru inceleme fırsatı bulmuştu. Erkin Yeşil Deneme Tahtası kanalında yaptığı incelemelerle motor alacaklara o motor hakkında detayları açıklayor. CFMoto 400 NK incelemesi motor hakkında bilgi almak isteyenlere önayak olmuştu.

Görüntünün olası içeriği: motorsiklet ve açık hava

CFMoto 400 NK test sürüşü ve incelemesini seyretmediyseniz mutlaka seyredin.

CFMOTO 650 MT bilgiler

Yeni CFMOTO 650 MT göz alıcı tasarımı ve durdurulamaz gücü ile uzun mesafeler artık daha kısa.

650 MT’nin 649 cc hacmindeki, sıvı soğutmalı, 4 zamanlı, 8 subaplı DOHC, çift silindir motor bloğu sayesinde yerinizde duramayacaksınız.650 MT ile uzun yollar daha kısa, tüm yolculuklarınız daha eğlenceli olacak.

Göz alıcı tasarımı ve aerodinamik yapısı ile vücudunuza tam uyum sağlayan 650 MT motor hakimiyetinizi pekiştirir. Ayarlanabilir ön siperliği ile size uyum sağlayarak rüzgardan daha fazla korur. Kaymaz su geçirmez sele yapısı ile uzun sürüşlerde bile konforunuzdan taviz vermez. Arkada sağ ve solda yer alan iki adet taşıma çantası ile seyahatlerinizde ekstra geniş taşıma alanı sağlayarak daha keyifli zaman geçirmenizi sağlar.

Modern bir dizayna sahip LED ön farları tümleşik bir ışık yayar. Gövdeye entegre sinyalleri 650 MT tasarımına tam uyumludur. LED özellikli aydınlatmalar akü yükünü azaltarak hem akü ömrünüzü uzatır hem de yüksek aydınlatma sunarak görüş netliğinizi arttırır.

650 MT’nin arka tekerleğinde tek papatya fren diski, ön tekerlekğindeçift papatya fren diski kullanılarak güvenlik maksimum düzeye çıkartılmıştır. Ayrıca J.Juan marka frenleri ve ABS desteği ile sarsılmadan güvenle yavaşlayabilir ve durabilirsiniz.

Görmek istediğiniz herşeyi bir bakışta kolayca görebilmenizi sağlayan gösterge paneli ve gösterge panelinin hemen altında konumlandırılan 12V USB güç çıkışına sahip 650 MT kolay kullanımı, göz alıcı tasarımı vekarşı konulamaz gücü ile sizi de etkisi altına alacak.

ilk sürüşünü yapan Erkin Yeşil’den ilk mesaj:

Görüntünün olası içeriği: motorsiklet ve açık hava

Çanakkale sürüşü başladı. Hava çok sisli maalesef, yolda olanlar bugün daha çok tedbirli olalım.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, motorsiklet, gökyüzü ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, gökyüzü, motorsiklet, açık hava ve doğa

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, motorsiklet, gökyüzü ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, bulut, gökyüzü, açık hava ve doğa

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, motorsiklet ve açık hava

Facebook Yorumları

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here