Çekmeköy Mevkiinde Motosiklet Kazası

by motosiklet
7 ay ago
198 Views

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları

Çekmeköy Mevkiinde Motosiklet Kazası yaşandı. Sürücü ve yolcunun vefat ettiği söylendi…

Haber ise şöyle

Kaza, Ümraniye TEM Otoyolu, Elmalı Mevkiinde meydana geldi. Ankara istikametinde giden motosiklet, emniyet şeridinde duran minibüse çarptıktan sonra yola savruldu. Bu sırada motosiklet, sağ şeritte ilerleyen özel halk otobüsün önüne devrildi. Otobüs sürücü frene basmasına rağmen motosiklet metrelerce aracın altında sürüklendi. Güvenlik kamerasına yansıyan feci kazada motosikletteki 2 kişi öldü. Kaza nedeniyle trafikte aksama yaşanıyor.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
3 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Bir arkadaş tam düşündüğüm gibi yazmış

Allah rahmet eylesin geride kalanlara sabır versin. Yeni bir motosiklet sürücüsüyüm ve biliyorum ki hata insanlar için herkes hata yapabilir maalesef motosiklet için bunun geri dönüşü olmuyor ve ben daha yeni sürücü olarak böyle kazaları görünce geceleri uykularım kaçıyor felaket senaryoları gözümde canlanıryor acaba yol yakınken vazgeçsem mi demekten alamıyorum kendimi. Siz tecrübeli arkadaşlar aşabiliyor musunuz.

Eskiden kulak kabartmadığın bu haberleri dikkat kesildikçe daha çok duyacaksın..Hatta belki daha da yakınlarda olacak.Motosikletine her bindiğinde ne kadar ciddi bir iş olduğunu,aceleye tahammül olmadığını anacaksın.
Direksiyona geçince ise çevrene daha dikkatli bakacak, sürüşte gösterdiğin saygın artacak..
İleride ise bunların nasıl önüne geçeriz diye yeni başlayanlara ders anlatacaksın..
Tabi bırakamayacaksın..

Camianın dikkatine
Dün elim bir kazada kaybettigimiz Çağan & Dilek Dereli Çokcan çifti – Bugün 11 Ocak cumartesi günü ikindi namazında, İstanbul gaziosmanpasa Gönenli camisinden ebediyete uğurlanacaktır .
Uğurlamaya gidecek dostlar
Bilginize !