satılık motosikletler

Cake, özel üretim Kalk elektrikli motoruna sahip

Cake, özel üretim Kalk elektrikli motoruna sahip

İsveçli elektrikli motosiklet şirketi Cake, Afrikalı korucuların  ormanlarındaki vahşi yaşamı korumalarına yardımcı olmak için geliştirilmiş özel bir sürüm olan Kalk AP’yi piyasaya sürdü. Motorun, pilini vahşi ortamda doldurmak için Goal Zero güneş enerjisi kitleri ile birlikte verilir.

Son zamanlarda, kaçak avlanmayı kolayca önleyen korucular, Afrika çalılıklarında devriye gezmek için bu tip bisikletleri kullanarak bazı başarılar elde ettiler.

Southern African Wildlife College ve Goal Zero ile ortaklaşa oluşturulan Kalk AP, çok daha farklı bir seçenek sunar. Yeti ve Nomad güneş paneli ile motosikletin çıkarılabilir pil paketi için şarj istasyonu kiti ile birleştirildiğinde, sahadaki korucular elektrik şebekesine bağlı kalmadan görev yapma potansiyeline ulaşabilmiş oluyor.

Kalk AP, 90 km / sa (56 mil / sa), 280 Nm (206 lb) maksimum hız için 11 kW motor ve 50-Ah / 2.6-kWh Li-ion pil kombinasyonuna sahip. mevcut Kalk modelleriyle hemen hemen aynı özelliklere sahiptir. Tork ve nasıl kullanıldığına bağlı olarak üç saate kadar şarj başına sürüş yapabiliyorsunuz.

Üç sürüş modu ve üç fren modu sunulur; bu modeldeki motor, su veya tozun göreve müdahale etmesini önlemek için sızdırmaz hale getirilmiş ve yüksek ön çamurluk, engellerle ve çamurla başa çıkmaya yardımcı olmalıdır. Cake’in 18 inçlik jantları 3,5 inç Continental TKC90 arazi lastikleri ile sarılmıştır ve ön ve arka süspansiyon, performansı etkilemeden bakımı düşük tutmak için bu model için özel olarak geliştirilmiştir.

AP’nin yazılımı, e-motoların zor durumlar ile karşılaşacakları yüksek sıcaklıklarla daha iyi başa çıkmalarına yardımcı olmak için değiştirildi ve sürüş özellikleri de düşük hızlarda güçlü torku daha çok takdir edebilecek olan korucuların ihtiyaçlarına daha iyi uyacak şekilde değiştirildi.

Kalk AP serisi, 25.400 € ‘ya açılan paket olarak satışa sunulacak 50 bisikletle sınırlı.

Yorum Ekle

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir