Bosch Express Bike Servis pahalı servis sorununa çözüm getirecek

0
1120

Türkiye’de ilk motosiklet servisini açtı, 29 servis noktası açılmayı bekliyor.

Express Bike Service adıyla açılacan ilk servis İstanbul’da. 3 yılda 30 servis Bosch farkıyla motosikletçilere hizmet verecek.

Her yıl 150 bin motosikletin katıldığı Türkiye motosiklet pazarına uluslarası servis hizmeti veren bir yatırım yapıldı. Gerek yetkili servislerin gerekse özel servislerin özellikle müşteri memnuniyeti konusundaki başarısızlıklarından beslenmesi beklenen Express Bike Service, Bosch markası altında hizmet verecek.

Pahalı servis hizmetini bitirmesi beklenen Bosch yetkili sersiv noktalarının sayısı hızla artacak ve 30 servis noktasına kadar çoğalacak.

Motosikletler için farklı ürünler çıkaran Bosch, Hindistan, Malezya ve Endonezya başta olmak üzere 500’ün üzerinde servis noktasıyla iki ve üç tekerlekli motorlu taşıtlara hizmet verecek olan Express Bike Service’i Türkiye’ye getirdi.

Bosch Otomotiv Yedek Parça Türkiye, İran ve Ortadoğu Direktörü Kıvanç Arman, “Express Bike Service, Bosch ya da orijinal yedek parçaları ve Bosch servis ekipmanlarını kullanarak, eğitimli ve tecrübeli teknisyenleriyle müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı hizmet verecek” dedi.

Arman, Express Bike Service’te görev yapacak teknik elemanların eğitimlerinin Bosch tarafından verileceğini ve aynı zamanda servislere ürün pazarlama desteği de sağlayacaklarını söyledi.

Express Bike Servis sayısı 3 yılda 30’a çıkacak.

Bu servis noktalarının ve önümüzdeki yıllarda açılacak servis noktalarının motosiklet sürücülerine özellikle müşteri memnuniyeti konusundaki şikayetlerini dikkate alması bekleniyor.

Usta güvenilirliği de servislerin ilk önceliği olması gerekiyor.

Fiyatlarını da uygun tutabilirlerse hızla yayılacaklardır.

Ayrıca rekabet nedeniyle özel ve yetkili servislerin de kendilerine çeki düzen verecekleri ve tekelciliğin yarattığı kötü davranışların biteceğini umuyoruz.

Kısmen kaynak: otopark

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here