satılık motosikletler

BMW’nin ultra fütüristik elektrikli scooter’ı üretim öncesinde hız testine girdi

BMW’nin ultra fütüristik elektrikli scooter’ı üretim öncesinde hız testine girdi

BMW Definition CE 04, şirketin elektrikli motosiklet planlarının en son büyük atılımı ve scooter’ın yakında üretime gireceğini göstermektedir. Ancak fütüristik görünümlü bu elektrikli scooter‘ın üretim planlarıyla ilgili kesin bir tarihe veya ayrıntıya sahip değilken, şimdi BMW Definition CE 04 elektrikli scooter’ı yolda bir hız testine dahil edilmiş. Bu yol testi halka açık yollarda test edilmiş. Onuda bu paylaşımdan kolaylıkla anlayabiliyoruz. Ancak tanınmaması için tamamen siyaha boyanmış şekilde yola çıkartılmış.

Tasarımın orijinal konsepte oldukça sadık kaldığını, ancak üretim için gerekli olan bu kritik güncellemelerin birçoğuna sahip olduğunu görebiliyoruz. Köpekbalığı yüzgeci arka çamurluk, plaka tutucuya sahip daha gerçekçi bir scooter çamurluğuyla değiştirilmiş. Ayrıca yeni ışıkların ve dönüş sinyallerinin eklendiğini görebiliyoruz. Ayrıca yeni bir çift ayna var. 

Belki de en önemli, dev 10,25 ″ ekran üretim modeline geçmiş gibi görünüyor – başlangıçta lcd boyutu küçültülme veya tamamen karıştırılma şansı yüksek olan birkaç bileşenden farklılaştığını görebiliyoruz.

BMW‘den henüz fiyatlandırma hakkında bir bilgi yok ve paylaşabileceğimiz herhangi bir teknik özellik veya ayrıntı yok. Şu anda mevcut olan BMW C Evolution, 130 km / sa (80 mil / sa) azami hız ile otoyolda sürüş imkanı sunuyor ve bu nedenle şirketin Tanım CE 04’te benzer performansı hedeflemesi mantıklı olacaktır.

Yorum Ekle

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir