satılık motosikletler

BMW R 1300 GS Kameralara Yakalandı

BMW R 1300 GS Kameralara Yakalandı

BMW Motorrad , amiral gemisi macera adv-tur motosikleti BMW R 1250 GS’yi güncellemeye hazır görünüyor. Son raporlara göre, test sürüşlerinden geçen motosikletin yeni nesil modelinin resimlerini gösteriyor ve yeni BMW R 1300 GS, muhtemelen BMW’nin yan yana testini yapmak için mevcut R 1250 GS motosikletleriyle birlikte görülüyor. Motorrad’ın tam boyutlu ADV’si dış kaplaması henüz yapılmamış hali gördüğünüz gibi. Test motosikleti, burun konisini, yakıt deposunu ve yan panelleri kaplayan plastik örtülerle, yoğun bir şekilde kamufle edilmiş ve gizlenmiş. Görülen model, yeni motosikletin genel silueti ve şeklidir. görüntüler motorcycle.com’dan alınmıştır.

Test motosikleti, üretime daha yakın bir motosikletten beklenebilecek seviyeden yoksun, erken bir prototip gibi görünüyor. Motorun ve alt şasinin etrafındaki alanların çoğu kapatılmış, ancak üstyapı, bu durumda bile, mevcut GS’nin stilinden büyük bir değişim gösteriyor. 

BMW R 1300 GS olarak adlandırılacak yeni motosiklet, mevcut BMW R 1250 GS’den daha kompakt ve daha küçük görünüyor. Ancak muhtemel olan şey, yepyeni bir çerçeveye monte edilmiş tamamen yeni bir boxer motor ve hatta yepyeni bir gövde. Tasarım cephesinde, farın etrafındaki alan büyük ölçüde revize edilmiş ve ayırt edici gaganın bir parçasını oluşturmuş gibi görünüyor. Bir diğer önemli değişiklik, yeni motorun çift radyatöre sahip olması, bu nedenle önceki ve mevcut boxer ikiz modelinden farklı olarak, gelecek motosiklet sıvı soğutma özelliğine sahip olacak ve motorun mevcut motordan 1300 cc’ye yakın bir performans muhtemel.

LCD ekranın bu şekilde olması muhtemel görünüyor

Yorum Ekle

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir