satılık motosikletler

BMW, fütüristik 75 mph elektrikli scooter polis versiyonunu sundu

police-ce-04-scooter-bmw

BMW, fütüristik 75 mph elektrikli scooter polis versiyonunu sundu

BMW CE 04 ilk olarak sivil bir model olarak görücüye çıktı, ancak şimdi kolluk kuvvetleri tarafından kullanılmasını sağlamak için polis scooter modelliğine soyunuyor.

BMW, bugün Paris Milipol ticaret fuarında sergilendiği CE 04 elektrikli scooter‘ın yeni polis versiyonunu ilk kez sergiledi.

Scooter’ın polis versiyonu, scooter’ı çevreleyen yanıp sönen LED ışıklar, taktik kasa, polis sireni ve aydınlatma ve siren sistemlerini çalıştırmak için kontrollerle değiştirildi.

bmw-motorrad-at-mili

Elektrikli scooter, hızlı bir ulaşım sunmak için tasarlanmış, en yüksek dereceli 31 kW (42 hp) çerçeveye monte bir elektrik motoru içeriyor. Bu gücü, neredeyse sessiz bir kayış tahriki aracılığıyla tek destekli bir arka tekerleğe aktarır.

Scooter, 2,6 saniyede 50 km/sa (31 mph) hıza ulaşarak hızlı bir hızlanma sunar. Bu, sürücülerin trafik ışıklarından hızlı bir kalkış için yeterli derecede geleceği söylenmiş.

Tam verimde, scooter 120 km/sa (75 mil/sa) hızla çıkıyor. Dahili pil 8,9 kWh kapasite sağlar ve 130 km’ye (81 mil) kadar menzile sahiptir.

15 kW (20 hp) sürekli motor gücü dikkate alındığında bile, CE 04, piyasadaki diğer tam boyutlu şehiriçi elektrikli scooterlardan çok daha güçlüdür.

police-ce-04-scooter-bmw

Yorum Ekle

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir