BMW F850RS Patent Tasarım Çizimlerinde Belirlendi

by motosiklet
1 sene ago
29 Views

Tasarım serisinin çizimlerinin RS serisinin paralel çift versiyonunu gösterdiği ortaya serildikçe, BMW F850RS‘nin ilk çıkışını (muhtemelen bu yıl kasım ayındaki EICMA fuarında) görmeye yaklaşıyoruz.

Motosiklet, bir yıl önce İtalya’da ilk kez piyasaya sürülen BMW 9cento konseptine görsel olarak oldukça yakın gözüküyor ;

9cento’nun daha büyük bir motorda kullanılmasını beklerken, nihai tasarım, BMW Motorrad’ın orta kademe serisine bir takım karakter ve enjeksiyon ile güncellenmiş 850 cc paralel çift motorda duruyormuş gibi görünüyor.

Motosiklet, duruşunda uzun boylu görünüyor, BMW S1000XR‘ye benzeyen bir genle paylaşması beklenen BMW R1250RS‘ye çok benziyor – motosikletin ön panosunda da aynı olduğu söylenebilir.

Paralel çift motorlu çift başlık oldukça belirgin ve 17″ tekerleklerin önden ve arkadan, zincir tahriki ve arka tekerleği görebiliyoruz. Gereken koltuk yüksekliğine göre oldukça düşük oturuluyor gibi görünüyor.

BMW F850RS‘nin Ducati Supersport ve KTM 790 Duke gibi motosikletlerle aynı çizgide olmasını bekliyoruz, bu yüzden ne gibi ekstra özelliklerle geleceğini görmek ilginç olacak. Biz Şubat 2020’ye kadar fuarda göremeyeceğiz gibi görünüyor. BMW Motosiklet – GS modelleri ile Motobike İstanbul fuarına etkileyici bir giriş yapmıştı.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir