BMW’nin yeni Elektrikli Motosikleti, CE 02

BMW’nin yeni Elektrikli Motosikleti, CE 02

BMW, son birkaç yılda birkaç elektrikli motosiklet ve elektrikli scooter konsepti çıkardı. Şirket, aslında bazı çılgın fikirlerini üretime geçirdiler . Artık BMW, CE 02 olarak bilinen ve sokaklar için yeni bir elektrikli motosiklet konseptine sahip. Gençler ve yetişkinler için tasarlandığını belirtti.

Daha bugün ortaya çıkan BMW CE 02 konsepti, elektrikli bir scooter ile elektrikli motosiklet arasında bir yere oturan bir kentsel elektrikli motosiklet olarak tasarlandı.

Bu sadece bilinen diğerleri gibi 45 km/s’lik yavaş, şehir içi bir motosiklet değil. Aslında 90 km/s maksimum hıza sahip, şehirli bir sürücü için yeterince hızlı.
BMM CE 02

Ayrıca, 90 km’lik sürüş için iyi bir menzil sunuyor. Yine, bu muhtemelen çoğu şehir sürüşü için fazlasıyla yeterli. Ve selenin görünüşte rahat olduğuna bağlı olarak, motosikletin sadece şehiriçi ile kalmayıp kısa şehirlerarası mesafelerde de kullanılabileceğini söyleyebiliriz.

BMW CE 02 konsepti, diğer elektrikli motosikletlerin çoğundan belirgin bir şekilde ayrılıyor olabilir, ancak BMW’nin en yeni konsept elektrikli motosikletlerinin tasarım şemasına güzel bir şekilde uyuyor. Şirketin CE 04 elektrikli scooter’ı ve Vision DC Roadster elektrikli motosikletleri, benzer şekilde ultra modern tasarımlar ve renkler içeriyor.

bmw ce 02

Bugün görücüye çıkan CE 02, yeni BMW konsept elektrikli motosikletlerinin tüm ayırt edici özellikleri olan disk tekerlekler, parlak grafikler ve tek taraflı arka salınım koluna sahip tıknaz bir çerçeve içeriyor.

Ve BMW’nin hedeflediği genç ve genç yetişkin demografisine başka bir açıklık getirmişler, CE 02 bir kaykay yuvasına bile sahip. Sanırım fikir şu ki, varmanız gereken yere yakın bir yere park edip yolun geri kalanında paten yapabilirsiniz. Motosiklette başka ayak mandalı göremiyorum ve bu nedenle kaykay, ayaklarınızı dinlendirecek bir yeriniz olduğundan emin olmak için gerekli ekipman olabilir.

Subscribe
Bildir
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Yaklaşık 90 km/s hıza ulaşabilen CE 02, aynı zamanda 90 km’lik bir menzile sahip. 15 beygirlik 11 kW hacimli elektrikli motor bulunan elektrikli motosiklette iki kişi rahat bir şekilde seyahat edebiliyor. Kompakt boyutları ve genç orantıları ile yeni bir hedef kitleye de hitap eden motosiklet, 16 yaş ve üstü, daha önce motosiklet kullanmamış ancak yeni deneyimlere, akıllı teknolojiye ve hepsinden önemlisi hareketliliği eğlenceyle birleştiren insanlara hitap ediyor. Yaklaşık 120 kg ağırlığında hafif bir e-araç olan BMW Motorrad Concept CE 02, şehir içi kullanım için oldukça ideal. Araç üzerinde pedal yer almazken, ayak dayama yeri motosikletin alt tarafına klipslenmiş bir kayak… Read more »

IAA Mobility fuarında yeni elektrikli motosikletler var, onları izleyen bir kaç kanaldan birisiniz. Teşekkürler

Başka Yazı Yok

2
0
Would love your thoughts, please comment.x

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol