BMW C 400 GT 2022

BMW C 400 GT 2022

BMW C 400 GT 2022

BMW C 400 BMW orta boy GT, dört yıllık Avrupa eyleminin ardından ABD’ye geliyor. Bu aynı zamanda C için bir yıldır 400 GT’ye bazı güncellemeler getirdiği anlamına geliyor, Bu nedenle, BMW C’nin gelişine yakından bakalım 400 GT 2022’de bize verecek.

BMW C 400 GT 2022

1- Motor 350 BMW C’nin cc’si 400 GT 2022 Euro standartlarını karşılar 5. Tek silindirli motor yeniden ayarlanır ve maksimum güç artık ulaşır. 250 öncekinden daha erken rpm. Oraya gitmek için, ride-by-wire motor epeyce yeni yükseltilmiş parça ve yazılım aldı:

 • Silindir kafası
 • Katalitik dönüştürücü
 • Motor yönetim sistemi
 • Boşta kontrol
 • Geniş bant oksijen sensörü
 • Jeneratör kapak sensörü
 • Debriyaj yayları
 • Kablo demeti

2- Scooter otoyola hazır. Maksimum hız 86 mph ve şuradan gidiyor 0 a 62 mil / saat içinde 9,6 saniye. GT, Gran Turismo’nun kısaltmasıdır, sonunda.

3- C 400 GT’nin iki temel güvenlik özelliği vardır. Çekiş kontrolü ve ABS standarttır.

BMW C 400 GT 2022

4- C’nin eşya gözü 400 GT barındırır 31 litre. İsteğe bağlı Flexcase’i eklerseniz, yük taşıma kapasitesi artar 45 litre. Sağ ön saklama bölmesinde bir USB şarj bağlantı noktası ve kullanım için geleneksel bir elektrik prizi vardır. 12 volt.

5- Yüksek teknoloji özellikleri arasında yüksek teknoloji ürünü TFT kartı bulunur 6.5 akıllı telefonunuza bağlanan inç, yanı sıra anahtarsız çalıştırma. LED’ler bol: farlar, dönüş sinyalleri ve fren lambaları / arka.

6- Kolay bakım için bir orta sehpa standarttır.

7- Mevcut birçok seçenek var, iki metalik boya seçeneği dahil.

BMW C 400 GT 2022

Yeni BMW C 400 GT. Gran Turismo, mükemmel konfor ve dinamik performansın yanı sıra bolca sürüş keyfi için orta boy scooterlar arasında.

BMW Motorrad, 2011 yılında maksi scooter segmenti için birinci sınıf araçlar olarak C 600 Sport ve C 650 GT’nin piyasaya sürülmesiyle kentsel mobilite alanındaki yeni ürün kategorisini oluşturdu. Bunları daha sonra, ilk kez 2017 sonbaharında tanıtılan ve orta boy scooter segmenti için dinamik odaklı bir premium araç olan C 400 X izledi. Şimdi BMW Motorrad, orta boy scooter’ın Gran Turismo çeşidi olan BMW C 400 GT’yi daha fazla konfor ve gelişmiş tur kabiliyetine yönelik olarak sunuyor. İster şehir merkezine gidin, ister ofise seyahat edin, ister işten sonra ya da hafta sonu bir tur atın – yeni C 400 GT, boş zamanınızı dolu dolu geçirmek için mükemmel bir ortaktır.

CVT şanzıman, titreşim ayırma ve ASC ile birleştirilmiş güçlü, verimliliği optimize edilmiş tek silindirli motor.

C 400 GT, C 400 X’te de kullanıldığı gibi 34 hp (25 kW) güce sahip, verimliliği optimize edilmiş tek silindirli motordan güç alır. Güç aktarımı bir CVT (Sürekli Değişken Şanzıman) dişli kutusu ve burulma ile sağlanır. Minimum titreşim ve dolayısıyla maksimum konfor için yenilikçi döner kol yatağına sahip sert aktarma organları salıncak kolu. Otomatik Stabilite Kontrolü ASC, özellikle kaygan yüzeylerde hızlanma sırasında daha fazla güvenlik sağlar.

Standart olarak ABS’li sağlam çelik boru çerçeve, teleskopik çatal ve yüksek performanslı fren sistemi.

BMW C 400 X gibi, yeni C 400 GT de çelikten yapılmış sağlam bir boru şekilli uzay çerçevesine sahiptir. Süspansiyon ve amortisör, önde teleskopik bir çatal ve arkada iki yaylı payanda ile halledilir. Kurulum ve yay hareketi, sportif, dinamik sürüş keyfinin çok yüksek düzeyde konforla birleştirilmesini sağlayacak şekilde seçilmiştir. Öndeki çift diskli fren ve arkadaki tek diskli fren ve standart olarak ABS ile üstün fren performansı ve olağanüstü güvenlik sağlanır.

Standart olarak LED aydınlatma teknolojisi ve fabrika teslim seçeneği olarak BMW Motorrad Connectivity.

LED teknolojisindeki standart aydınlatmaya ek olarak, yeni C 400 GT, bağlantı alanında segmentte yeni olan bir dizi önemli nokta da sunuyor. Örneğin, fabrika teslim seçeneği olarak 6,5 inç tam renkli TFT ekrana sahip çok işlevli bir gösterge paneli mevcuttur. Entegre çalışma sunan daha gelişmiş BMW Motorrad Çoklu Denetleyici ile birlikte bu, sürücünün araç ve bağlantı işlevlerine hızla ve yolda olanlardan dikkati dağılmadan erişebileceği anlamına gelir. Yolculuk sırasında telefonu kullanabilme ve müzik dinleyebilme rahatlığının yanı sıra pratik bir ok sistemi sayesinde zahmetsiz navigasyon avantajı da var.

Mükemmel rüzgar ve hava korumasına sahip modern, yenilikçi tasarımın yanı sıra flexcase dahil dahiyane bir saklama konsepti.

Yeni C 400 GT, stili açısından anında BMW Motorrad C ailesinin bir üyesi olarak tanımlanabilir: çekiciliği açısından zarif ve işlevseldir – her zaman hazırdır ve rahat bir şehir gezintisi veya daha geniş kapsamlı turlar için hazırdır. yolcu. Önden bakıldığında, fiber optik elemanlar şeklindeki LED gündüz sürüş farının (ülkeye özgü) ayırt edici tasarımı ile aerodinamik olarak tasarlanmış ikiz LED far hakimdir. Entegre dönüş göstergelerine sahip pürüzsüz ve organik olarak tasarlanmış gövde elemanı ile birlikte bu, orta boy scooter segmenti için yeni Gran Turismo’nun rakiplerinden net bir şekilde ayrılmasını sağlıyor. C 400 X’e göre daha yüksek ön cam sayesinde geliştirilmiş rüzgar ve hava korumasının yanı sıra iki torpido gözünden ve konforlu, tek bölümlü koltuğun altındaki esnek çantadan oluşan özenle tasarlanmış bir saklama konsepti ile yeni orta boy scooter da her şeyi sunuyor hem günlük pratiklik hem de tur uygunluğu taleplerini karşılamak için gereklidir. Ek bir konfor özelliği olarak yeni C 400 GT, standart olarak Anahtarsız Sürüş ile donatılmıştır. Bu, ateşlemenin, direksiyon kilidinin, selenin, doldurma kapağının ve saklama bölmelerinin son derece rahat çalışmasını sağlar. Yeni C 400 GT, ayak dayama yeri yerine ayrı sürücü arkalığı ve yolcu ayaklıklarına sahip bir koltuk şeklinde gelişmiş konfor özelliklerine sahiptir. Yeni orta boy scooter, hem günlük pratiklik hem de tur uygunluğu taleplerini karşılamak için gereken her şeyi sunuyor. Ek bir konfor özelliği olarak yeni C 400 GT, standart olarak Anahtarsız Sürüş ile donatılmıştır. Bu, ateşlemenin, direksiyon kilidinin, selenin, doldurma kapağının ve saklama bölmelerinin son derece rahat çalışmasını sağlar. Yeni C 400 GT, ayak dayama yeri yerine ayrı sürücü arkalığı ve yolcu ayaklıklarına sahip bir koltuk şeklinde gelişmiş konfor özelliklerine sahiptir. Yeni orta boy scooter, hem günlük pratiklik hem de tur uygunluğu taleplerini karşılamak için gereken her şeyi sunuyor. Ek bir konfor özelliği olarak yeni C 400 GT, standart olarak Anahtarsız Sürüş ile donatılmıştır. Bu, ateşlemenin, direksiyon kilidinin, selenin, doldurma kapağının ve saklama bölmelerinin son derece rahat çalışmasını sağlar. Yeni C 400 GT, ayak dayama yeri yerine ayrı sürücü arkalığı ve yolcu ayaklıklarına sahip bir koltuk şeklinde gelişmiş konfor özelliklerine sahiptir.

Ayırt edici karakter nitelikleri için çekici boya kaplamaları.

Yeni C 400 GT için iki farklı boya seçeneği mevcuttur. Alp Beyazı, scooter’ın ayırt edici stilini etkileyici bir şekilde vurgular. Hafiflik hissi veren taze bir renk olarak, yeni Gran Turismo’nun çeviklik, kolay erişilebilirlik ve zahmetsizlik gibi temel özelliklerini de vurguluyor. Bunun muadili, dinamik bir Gran Turismo’nun üstün, çağdaş ve uyumlu karakterini taşıyan Moonwalk Grey’dir. Bu boya kaplaması, tutarlı bir genel görünüm yaratmak için uygulanan kontrast renklerle uyum sağlayarak, yeni C 400 GT’ye özellikle modern bir dokunuş kazandırıyor. Üçüncü boya kaplaması, C 400 GT’nin ayırt edici, yüksek kaliteli görünümünü vurgulayan metalik Blackstorm’dur.

Yeni BMW C 400 GT’nin öne çıkan özellikleri:

 • 350 cc kapasiteli, yüksek torklu ve CVT şanzımanlı, verimliliği optimize edilmiş tek silindirli motor.
 • Islak karter yağlamalı son derece kompakt tasarım.
 • 7.500 dev/dak’da 25 kW (34 hp) ve 6.000 dev/dak’da 35 Nm.
 • Elektronik yakıt enjeksiyonu, dijital motor kontrolü ve ASC.
 • Sağlam çelik boru çerçeveli süspansiyon.
 • Minimum titreşim için yenilikçi döner kol yatağına sahip burulmaya karşı dayanıklı aktarma organları salınım kolu.
 • Geniş yay hareketi ile önde teleskopik çatal ve arkada iki yaylı payanda.
 • Standart olarak ABS’li güçlü fren sistemi.
 • Ayrı ayaklıklar yerine yolcu basamakları.
 • Ayrı sürücü sırtlığı olan koltuk.
 • Standart olarak LED aydınlatma teknolojisi.
 • Opsiyonel olarak LED gündüz sürüş lambası.
 • Standart olarak Anahtarsız Sürüş.
 • Bağlanabilirlik: 6,5 inç tam renkli TFT ekranlı çok işlevli gösterge paneli ve fabrika çıkışı seçeneği olarak çok sayıda özellik.
 • Ayırt edici, dinamik tasarım.
 • Artan rüzgar ve hava koruması ve gelişmiş ergonomi.
 • İki saklama bölmesi ve esnek çanta ile geniş saklama alanı.
 • Farklı karakterlere sahip çekici renk çeşitleri.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başka Yazı Yok

0
Would love your thoughts, please comment.x

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol