satılık motosikletler

BMW 75 mph CE 04 fütüristik elektrikli motosikletinin üretimine başladı

bmw-ce04 alman

BMW 75 mph CE 04 fütüristik elektrikli motosikletinin üretimine başladı.

BMW, Alman üreticiden gelecek olanın bir tadı olabilecek fütüristik bir model olan CE 04 elektrikli motosikletinin tam seri üretimine yeni girdi.

CE 04 ilk kez yaklaşık bir yıl önce , birçok kişinin onu aşırı iddialı bir fütüristik konsept araç olarak görmezlikten geldiği zaman görücüye çıktı.

bmw-ce04 sürücü

Fütüristik kısmın doğru olduğu kanıtlandı, ama hepsi bu. BMW bunu takip ederek CE 04’ün üretime gireceğini duyurdu. Ve o gün geldi çattı, motosiklet şirketin Berlin Motorrad fabrikasında seri üretime başladı.

CE 04, bir maxiscooter ile hafif bir elektrikli motosiklet arasında bir yere düşer. En yüksek dereceli 31 kW (42 hp) çerçeveye monte elektrik motoru, onu önde gelen üreticilerin çeşitli elektrikli motosikletleriyle aynı güç sınıfına sokar .

Motor ayrıca motosiklete güçlü bir hızlanma sağlıyor ve BMW’nin 50 km/sa (31 mph) hıza 2,6 saniyede ulaşabileceğini iddia ediyor.

Maksimuma itilen CE 04, 120 km/sa (75 mph) azami hıza sahiptir.

BMW CE 04, çoklu şarj seçenekleriyle tasarlanmıştır. Evde şarj etme seçenekleri, tipik bir duvar prizine takmayı veya duvara monte özel bir şarj cihazı kullanmayı içerir.

Bisiklet aynı zamanda evde şarj seçeneği olmayan apartman sakinleri için iyi bir yöntem olabilecek halka açık şarj istasyonlarından da şarj edilebilecek.

Dahili 2,3 kW şarj cihazı dört saatte şarj olurken, bu süreyi bir saat 40 dakikaya kısaltmak için isteğe bağlı 6,9 kW hızlı şarj cihazı yükseltmesi mevcuttur.

BMW, hızlı şarj cihazının sadece 45 dakikada %20 ila %80 arasında bir şarj sağlayabileceğini ve bu sayede hızlı bir öğle yemeği molası sırasında neredeyse tam şarj sağlayabileceğini iddia ediyor.

bmw-ce04 şarj

bmw-ce04 fabrika üretimibmw-ce04 fabrika üretimibmw-ce04 fabrika üretimibmw-ce04 fabrika üretimi

Yorum Ekle

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir