Bluroc, Avrupa’da Acemi Dostu Efsane 125’i Tanıttı

Bluroc, Avrupa'da Acemi Dostu Efsane 125'i Tanıttı

Bluroc, Avrupa’da Acemi Dostu Efsane 125’i Tanıttı

Bütçe dostu ancak şık motosikletlerden hoşlanıyorsanız Bluroc’a kesinlikle kolay alışırsınız. Henüz ülkemizde yok fakat Avrupa’da yayılırsa ülkemizde gelecektir diye düşünüyoruz. Daha önce Bullit olarak bilinen Belçikalı şirket, çoğunlukla genç acemi biniciler tarafından kullanılan ucuz iki tekerlekli araçları sayesinde Avrupa ve Birleşik Krallık’ta bir isim yaptı. Retro görünüme önem veren marka, makinelerini Çinli üreticilerden temin ediyor ve her şey düşünüldüğünde çok az paraya şık motosikletler satabiliyor.

Bluroc Motorcycles , yaklaşık on yıldır oyunda ve Avrupa çapında yeni başlayan motosiklet pazarında popüler bir marka olmaya devam ediyor. Gittikçe daha fazla Çinli üretici, bütçe odaklı yelpazede modeller piyasaya sürdükçe, Bluroc yeni model lansmanlarıyla da bundan yararlanmayı başardı. Sonuçta, motosikletleri temelde en son güvenlik ve emisyon standartlarına uyacak şekilde yapılmış Çin yapımı motosikletleri yeniden markalaştırıyor. Bununla birlikte, artık Euro 5 uyumlu olan ve sadece 2.599 Euro’ya (yaklaşık 2.558 USD) perakende satış yapan yeni Bluroc Legend 125, şüphesiz kendisi için güçlü bir durum oluşturuyor.

Retro tarzı bir görünüme sahip olan Legend 125, iki tekerlekli motosiklete eğlenceli bir karakter kazandıran küçük boyutlarıyla bir kafe yarışçısından daha hızlıdır. Ek olarak, uzun tek parça sele, şehirde iki kişilik konforlu bir sürüş sağlar. Estetik olarak, karartılmış gövde panelleri ve motor bileşenleri ile çatal tozluklar motosikletin sağlam görünümünü iyileştirir. Bir başka ilginç stil öğesi, yanlarda Union Jack ile süslenmiş ince yan kapaklardır.

Şeylerin performans tarafında, Bluroc Legend 125, 11.6 beygir gücü üreten 125cc tek silindirli bir motordan güç alıyor. İlkel bir hava soğutmalı motor olmasına rağmen, yine de en son Euro 5 emisyon standartlarına uygundur. Bu yarım litrelik motor, 14 litrelik büyük bir yakıt deposundan suyu yudumlayarak yakıt durakları arasında oldukça geniş bir aralık sağlar.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başka Yazı Yok

0
Would love your thoughts, please comment.x

Giriş Yap