Biz ‘de’ Bir Aileyiz!

1
1221

Motosiklet tutkusu ve tutkunları genellikle dışarıdan bakıldığında pek de anlaşılacak bir duygu durumu değildir. Anlamanız ve bunu içselleştirmeniz için sizin de aynı şey için kalbinizin atması gerekir. Peki, esasında motosiklet tutkusu nedir? Belki bir hafta sonu kafanıza esip evden çıkmak belki de uzun süreli fakat nereye gideceğinin rotasını çizmeden yola çıkmaktır. Motosiklet bir özgürlük düşüdür.

Onun ve onu kullanan için mesafelerin hiçbir önemi yoktur. Sadece ileride gidilecek bir yol vardır. Motosiklet ailesinin ferdi olanlar için özgürlük, karşılarında hiç düşünmeden ilerleyebilecekleri zamanı ve mekanı unutturan yollardır. Öte yandan motosiklet ailesinden olmak artık sıkıcılığından bıktığımız ve bizleri gün içerisinde günün o sıkıcılığı ile prangalara bağlayan yaşam biçiminden bambaşka dünyaların kapısını açarak rüzgara doğru koşmanın en güzel biçimidir.

Sadece viraj ve kondüsyon yapmanız yeterlidir. Onun akabinde zaten özgürlüğün kapıları ardına kadar açılacaktır. Neden siz de böyle bir ailenin vazgeçilmez ferdi olmayasınız ki?

Facebook Yorumları

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here