Biz ‘de’ Bir Aileyiz!

by melani nilay
5 sene ago
80 Views

Motosiklet tutkusu ve tutkunları genellikle dışarıdan bakıldığında pek de anlaşılacak bir duygu durumu değildir. Anlamanız ve bunu içselleştirmeniz için sizin de aynı şey için kalbinizin atması gerekir. Peki, esasında motosiklet tutkusu nedir? Belki bir hafta sonu kafanıza esip evden çıkmak belki de uzun süreli fakat nereye gideceğinin rotasını çizmeden yola çıkmaktır. Motosiklet bir özgürlük düşüdür.

Onun ve onu kullanan için mesafelerin hiçbir önemi yoktur. Sadece ileride gidilecek bir yol vardır. Motosiklet ailesinin ferdi olanlar için özgürlük, karşılarında hiç düşünmeden ilerleyebilecekleri zamanı ve mekanı unutturan yollardır. Öte yandan motosiklet ailesinden olmak artık sıkıcılığından bıktığımız ve bizleri gün içerisinde günün o sıkıcılığı ile prangalara bağlayan yaşam biçiminden bambaşka dünyaların kapısını açarak rüzgara doğru koşmanın en güzel biçimidir.

Sadece viraj ve kondüsyon yapmanız yeterlidir. Onun akabinde zaten özgürlüğün kapıları ardına kadar açılacaktır. Neden siz de böyle bir ailenin vazgeçilmez ferdi olmayasınız ki?

Etiketler: , ,

1
Kimler Neler Demiş?

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
CBR250

Eyvallah güzel yazı