satılık motosikletler

Bird, yani scooter şirketi, kendi e-bisikletini piyasaya sürüyor

Bird, yani scooter şirketi, kendi e-bisikletini piyasaya sürüyor

Bird scooterlarını hatırlıyor musun? Martı mobil e-scooterları gibi elektrikli araç kiralayabileceğiniz bir bisiklet kiralama şirketiydi.

Bisikletin adı “Kuş bisikleti” ve artık (gri veya siyah renkte) 2,299 $ başlangıç ​​fiyatıyla satışa sunulacak. Başlangıçta her yerde mevcut olmayacak, yalnızca belirli pazarlarda olacak. Hangi pazarları seçeceğini bilmiyoruz, çünkü Bird henüz bunu açıklamadı. Bizim ülkemizde rekabet edemez. Ancak bisikletin bu sonbaharda ABD genelindeki perakendecilerde satışa sunulmasını umuyolar. Ama dediğim gibi bizdeki fiyatlarla rekabet edemezler ve pahalılar.

Bird bisikletin 12,8 amperlik bir pili var ve saatte 20 mil’e kadar pedal yardımı sağlanabilir. Bird, şarj başına yaklaşık 50 mil – 80 km menzile sahip olduğunu iddia ediyor ve bisikleti daha fazla sürücü için daha erişilebilir hale getirmeye yardımcı olacak bir basamaklı veya basamaklı çerçeve ile mevcut olacak.

Ayr

ıca sürüş için bir uygulama aracılığıyla kontrol edilebilen yerleşik ışıklar ve bir sürücünün isteyebileceği hız ve pil şarjı gibi tüm ilgili verileri sağlayan bir LCD ekran bulunur.

Yorum Ekle

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir