BİM’de satılacak elektrikli bisiklet alınır mı?

2
1177

50 kuruşa 55 km giden Volta VSM elektrikli bisiklet BİM’de satılmaya başlamış fakat ben henüz bizim BİM’de görmedim!

BİM’de satılacak elektrikli bisiklet alınır mı?

Motorlu taşıtlara konulan vergiler arttıkça ve teknoloji de güzel yönde geliştikçe, alternatif ürünlere de olan ilgi artmaya başladı. Günlük 50 km bana yeter diyorsanız Volta VSM elektrikli bisiklet tam size göre, sadece 50 kuruş değerinde şarj ile, 50 km menzile sahip deniliyor. Fakat biziklete yüklediğiniz kilo, dik yokuşlar gibi etkenler bu km’nin azalmasına yol açabilir. Motosiklet gibi vergisi ve ehliyet ihtiyacı bulunmuyor.

Volta VSM Elektrikli Bisiklet İnceleme

Volta motorlu araçlar sitesindeki tanıtım aynen aşağıdaki gibi

Volta VSM cimriliği ve tarzıyla çok konuşulacak
Volta VSM elektrikli bisiklet ; 50 kuruşluk elektrikle full şarj olup 55 km’ye gidebilecek kadar cimri, kolay çıkarılıp takılabilen bataryasıyla evde veya ofiste kolay şarj edilebilecek kadar fonksiyonel, sentetik deriden extra dayanıklı rahat selesiyle konforlu, özel tasarımı ve “angel eye” farları ile çok tarz.

3.195 TL fiyat etiketine sahip olan Volta VSM elektrikli bisiklet, hem şık, hem kaliteli hem de işlevsel bir tasarıma sahip. Gidon üzerinde yer alan 4 kademeli göstergede pil seviyesi ve farın yanıp yanmadığını görebiliyorsunuz. Ayrıca Angel Eye LED far ile desteklenen Volta VSM, gece güzel bir aydınlatma performansı sunuyor..

Alüminyum fren kolları, kendinden çok daha pahalı motosikletlerde bile kullanılmayan alüminyum alaşım jant gibi detaylarla öne çıkan elektrikli bisiklet, ayrıca arka tarafta yüzde 95 uyum seviyesine ulaşan bir çanta yerine sahip. Böylece öndeki sepete ek olarak, arkaya da çanta takabiliyorsunuz.

Hız limiti aktifken 12 km, hız limiti aktif değilken 25 km hıza ulaşabilen VSM, 6 – 8 saat arası şarj süresine sahip. 220 Watt gücündeki motor, gücünü 4 adet 12 volt 14 amper bataryadan alıyor. Bu bataryaları çıkartıp, evde de şarj edebiliyorsunuz. 100 kg taşıma kapasitesine sahip olan elektrikli bisiklet, taşıma kapasitesi seviyesinde yükle rahatlıkla rampaları çıkabiliyor.

Bu arada bir sitede yazılan yorumu eklemeliyim, sizde alacaksanız mutlaka okuyun

Lima 4500 watt kullandım ben esim ve 7 ve 10 yaşımdaki iki çocuğumla banamısın demiyordu güçlüydü yani dik rampalarda iki kişiyi rahat çıkarıyordu Ama aküleri zayıfladıkça sıkıntı oluyor ve aküler pahalı Yani diyeceğim şu an ben onu sattım 50 Sisi araba ehliyeti süren Motor aldım güç bakımından sattığım elektrikli gibi değil ama benzinli hiçbir yerde kalma derdin olmuyor o yönden güzel Eğer araba ehliyeti varsa 50 cc iyi sürüyor hiç akülüye bulaşmayın derim yok benim motor Ehliyetim yok Araba ehliyetim de yok derseniz o zaman bir akülü alın ama benim size tavsiyem biraz watt güçlü olsun . Sonra pişman olursunuz Sonuçta para veriyorsun

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here