Bilirkişi Altın Elbiseli Adam’ı şuçsuz buldu

6
3170

Altın Elbiseli Adam’ın kusuru yoktu… Bizlerle paylaştığı motosiklet videolarıyla büyük bir hayran kitlesine sahip olan ‘Altın Elbiseli Adam‘ adlı Barkın Bayoğlu‘nun hayatını kaybettiği kazada bilirkişi raporu detayları açıklandı.

Image result for barkın bayoğlu

O gün yani 25 Temmuz 2017’de 15 Temmuz Şehitler Köprüsü çıkışında meydana gelen kazada hayatını kaybeden Bayoğlu’nun kusuru bulunmadığını, rapora göre kazaya sebep olan Buğra Erdem‘in tam kusurlu ve alkollü olduğu tespit edildiğini belirttiler.

Image result for barkın bayoğlu

Emlak danışmanı Buğra Erdem, eşi Halide Yasemin Erdem ile beraber 25 Temmuz 2017 günü otomobiliyle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü‘nde Anadolu yönüne ilerlemekteydi. Avrupa çıkışı istikametine ilerleyen Barkın Bayoğlu, kullandığı motosiklet ile hızla Erdem’e çarptı. Erdem ve Bayoğlu bu kazada hayatını kaybetti.

Barkın Bayoğlu’nun ailesi, İstanbul Sulh Hukuk Mahkemesi‘ne başvurup, oğullarının ölümünde Karayolları Genel Müdürlüğü’nün kusurunun olup olmadığının tespit edilmesini istedi. Mahkeme tarafından oluşturulan bir heyet, 9 Ağustos günü Bayoğlu’nun öldüğü yerde keşif yapmaya başladı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı‘na intikal eden raporda, ünlü motosikletçinin kendi ölümünde kusursuz olduğu, Buğra Erdem’in ise tam kusurlu olduğu rapor edildi. Olayda kazaya karışan tarafların ölmesi nedeniyle soruşturma takipsizlik kararıyla kapatıldı.

Image result for barkın bayoğlu

Tarafların yapılan otopsi işlemlerinde Buğra Erdem’in kanında alkol tespit edildiği ve üstünde esrar yapımında kullanılan hint keneveri bulunduğu iddia edildi.

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here