satılık motosikletler

Biktrix Stunner X, E-Bisiklet incelemesi

Biktrix Stunner X, E-Bisiklet incelemesi

Henüz ülkemizde satışa sunulmasada yurtdışı sitelerinden alınabilir. Bazı özellikleri ile yeni çıkanlara karşı klasik duruşu ve gücü ile değerlendirin.

Biktrix Stunner X teknik özellikleri

  • Motor:  750W sürekli derecelendirmeli Bafang BBS02 orta sürücü
  • En yüksek hız:  45 km / s (28 mph)
  • Aralık:  Kullanıcı girişine bağlı olarak 45-72 km (25-45 mi)
  • Batarya:  48V 14Ah (672 Wh), 1.008 Wh’a kadar yükseltme seçenekleriyle
  • Ağırlık : 29,5 kg (65 lb)
  • Süspansiyon : RST Kılavuzu 80 mm seyahat çatalı
  • Frenler:  Tektro hidrolik disk frenler
  • Ekstralar:  Shimano Alivio 9 vitesli şanzıman, büyük kruvazör selesi, dahil raf ve çamurluklar, ayarlanabilir erişimli fren kolları, son derece özelleştirilebilir (lastik genişliği, pil boyutu, fren tipi, vb.)

biktrix_stunner_x_7

Kruvazör tarzı tasarım, inanılmaz derecede konforlu bir sürüş sağlarken, yüksek güçlü Bafang BBS92 motoru yaklaşık 1.000 W maksimum güç sunar. Genellikle daha eski, gezinti ve eğlence odaklı tasarlayan e-bisiklet endüstrisinde böyle bir kombinasyon bulmak zordur.

Geniş 4 lastikler ve darbeyi alan bir ön süspansiyon çatalı ile bu e-bisiklette çok büyük bir çukura denk gelseniz ble kolayca kurtulmanızı sağlayabiliyor.

Gaz kelebeği etkin bir ortadan tahrik motoru ile 45 km / saate kadar roketlediği söyleniyor. Sınıf 3 e-bisikletler için yasal sınır olduğundan, bu 28 mil / saat maksimum hız belirlenmiştir. Yaygın olduğu gibi, çoğu e-bisiklet bu en yüksek hıza ancak tam dolu bir batarya ile ulaşabilir, ardından batarya boşalırken maksimum hızları düşmeye başlar. Ancak Stunner X, yarı şarjlı bir pille bile maksimum hızına kolayca ulaşabilir.

2.499 $ olarak fiyatlandırılan Biktrix Stunner X, bütçe düzeyindeki bazı e-bisikletlerine göre kesinlikle daha pahalıya mal oluyor. Ancak bunun büyük bir kısmı bileşen seçimine bağlı.

Küçük veya büyük kollara uyacak şekilde ayarlanabilir uzanma kollu güzel hidrolik frenlere sahip. 9 vitesli bir Shimano Alivio vites değiştiriciyle geliyor – daha ucuz e-bisikletlerde sıkça gördüğümüz daha düşük seviyeli Shimano Tourney ve Altus vites değiştiricilerinin kalitesinden fazlası var o yüzden fiyat olarak normal denebilecek seviyede. Şanzıman, vites değiştirirken motor gücünü kısa süreliğine kesen ve yük altında vites değiştirmenin zincir veya dişlilere zarar vermesini önlemeye yardımcı olan bir elektronik dişli sensörü bile içerir.

biktrix stunner

İdeal olarak, vites değiştirirken gazı bırakarak veya pedal gücünüzü kısaca azaltarak bunu kendiniz yaparsınız, ancak herkes bunun önemini bilmiyor.

biktrix sele

750W göbek motorlu e-bisikletlerin erişemediği hem güç hem de tork seviyeleri sunan o güçlü orta tahrikli motora sahip. Bu, daha yüksek tork ve daha düşük hızlar için motorun dişlisini düşürmek isteyebileceğiniz kum, kar veya diğer arazilerde sürerkende çok kullanışlıdır. Aynı zamanda, bu torkun daha etkili tırmanış için çok kullanışlı olduğu tepelerde çok iyi performans verir.

160 mm rotorlardaki Tektro hidrolik çift pistonlu hidrolik disk frenler çok güçlü görünüyor, ancak sektördeki en güzel e-bisiklet frenlerinden bazıları olan 180 mm rotorlarda Magura MT5E dört pistonlu hidrolik frenlere yükseltebilirsiniz.

Ve dört farklı akü seçeneği vardır (48V 14.5Ah, 48V 17.5Ah, 48V 21Ah ve 52V 17.5Ah). Bu, ihtiyacınız olandan daha fazla pil için ödeme yapmanız gerekmeden menzilinizi arttırmanıza yardımcı olabilir. Şehiriçi kullanıcıları daha küçük bir bataryayı tercih edebilirken, uzun menzilli sürücüler daha büyük bir pakete yükseltme yapabilir.

Yorum Ekle

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir