Biktrix, 100 mil menzilli yenilikçi ‘Moto’ elektrikli moped tarzı e-bisikleti piyasaya sürdü | Motosiklet Sitesi

by motosiklet
4 hafta ago
61 Views

Biktrix, 100 mil menzilli yenilikçi ‘Moto’ elektrikli moped tarzı e-bisikleti piyasaya sürdü

Moped tarzı elektrikli bisikletler birkaç yıldır popülerdi ve birçok şirket artan talebi karşılamak için hızı adımlar attılar. Şimdi popüler e-bisiklet markası Biktrix, yeni Biktrix Moto elektrikli bisikletle, motosiklet yarışına giriyor.

Yeni Biktrix Moto aslında bazı yeni özellikler ve seçenekler sunuyor. Sektörde bu tarz yenilikler ve eklemeler henüz görmedim.

Teknik özelliklerden başlayalım; yeni Biktrix Moto , bir Bafang arka göbek motorundan gelen 750W sürekli güce sahip. Her zamanki gibi olsa da, en yüksek güç muhtemelen 1.000W + aralığında.

Sürücüler, motorun 500W ve 20 mil / saat (32 km / saat) ile sınırlandırılmasını seçebilir veya 45 km / saate (28 mil / sa) kadar motor sınırlandırılmış olarak motosikleti alabilirler.

Sürücüler, motosikleti 1.008 Wh veya 2.016 Wh kapasite için bir veya iki 48V 21Ah pil ile donatma seçeneğine de sahiptir. Tamamen yüklü, bu 100 milin (160 km) üzerindeki menzil için yeterli pile sahip. Ve bunu bir perspektife koymak gerekirse, 2 kWh versiyonu tipik bir elektrikli bisikletin yaklaşık 3 katı pil kapasitesine sahip.

 

Elektronik parçalar, Biktrix’in ömür boyu garantisiyle birlikte gelen kutulu,çerçeveye dahil edilmiştir. Çerçeve, uzun bir koltuk, LED far ve arka lamba, çift pistonlu hidrolik disk frenler, çamurluklar, bir arka raf, süspansiyon çatalı, zincir muhafazası ve tek vitesli bir aktarma organına sahip.

Pedal çevirmek isteyenler için kadans temelli bir pedal destek sensörü, pedal dönüşlerinizi motor gücüne dönüştürmenize yardımcı olacaktır. Diğer herkes için, başparmak ile kullanılacak gaz kolay gazlamayı ve dolaşmayı pratikleştirmiş.

Minibike ve moped tarzı e-bisikletler yeni bir şey değilken ve Biktrix Moto , Juiced HyperScrambler 2 ile çift 1 kWh pil gibi birkaç özelliği paylaşmasına rağmen, Biktrix’in modelinde birkaç önemli yenilik var.

İlk olarak, Biktrix Moto iki boyutta mevcuttur. Daha küçük versiyon, 20 ‘x 4’  lastiklere sahiptir ve 4’8 ‘ila 5’5’ (142 ila 165 cm) arasındaki sürücülere uyar. Daha büyük versiyon daha uzun 24 ″ x 4 on lastikler kullanır ve sürücülere 5’3 ″ ila 6’2 (160 ila 188 cm) uyar. Biktrix, sadece aynı çerçeveye daha büyük çaplı tekerlekler takmamış. Şirket aslında farklı büyüklükteki binicileri düşünerek için iki farklı çerçeve tasarlamış.

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları