Bell Race Star Flex DLX Kask

Bell Race Star Flex DLX Kask

Bell Race Star Flex Helmet, daha fazla konfor için güncellendi. Race Star Flex, Race Star kuzeninden % 10 daha hafiftir ve daha fazla konfor için hoparlör ceplerine ve yeni üçlü yoğunluklu yanak pedlerine sahiptir. En son karbon fiber teknolojisini kullanarak üretilen ve kapsamlı rüzgar tüneli ve pist testi ile geliştirilen Race Star’ın tasarımında süper hafif bir 3K Karbon Kabuk, eşsiz görünürlük için Raceview ergonomisi ve yavaş, orta ve yüksek enerji etkilerini yönetmek için üç katmanlı Flex Impact Liner bulunur . 

DLX, kutuya bir Panovision ProTint Fotokromatik kalkanın dahil olduğunu gösterir! ProTint Fotokromatik kalkanlar ışık koşullarına otomatik olarak uyum sağlar, güneş ışığına maruz kaldığında koyulaşır ve düşük ışıkta temizlenir. Gün ışığında, gece karanlığında ve aradaki herhangi bir şey sürerken renkli ve net kalkanlar arasında değişiklik yapma ihtiyacını ortadan kaldırır.

FIT:  Bell Race Star Flex, gürültüyü tıkamak ve yüksek hızlarda hareketi hafifletmek için dar bir boyun rulo açıklığına ve rahat yanak pedlerine sahiptir. Bu dolgulu elemanlar, köpük sıkıştıkça zaman içinde% 20’ye kadar bir marj kopmasıyla benzersiz özelliklerinize uyacaktır.

FLEX IMPACT LINER:  Pro Star ve Race Star kasklarında, enerjiyi üç potansiyel etki senaryosundan yönetmek için tasarlanmış, türünün ilk örneği, üç katmanlı darbe astarı olan Flex darbe astarı bulunur: düşük, orta ve yüksek hız. Bunu üç farklı yoğunlukta üç farklı malzeme kullanarak yapar. Etki arttıkça, enerjiyi yönetmek için daha yüksek yoğunluklu katmanlar devreye girer.

YARIŞ:  Yıldız, iki farklı sürüş türü için iki benzersiz profil şekline sahiptir. Pro Star ve Race Star’da kullanılan Raceview profili, özellikle sıkışmış, daha kompakt bir konum için optimize edilmiş bir yönlendirme kullanır. Tersine, Yıldız için kullanılan Streetview profili daha dik, spor veya turne pozisyonu için tasarlanmıştır.

PANOVİZYON GÖRÜNÜMÜ: Ne veya nasıl sürerseniz sürün   , bir faktör sabit kalır: maksimum görünürlük ihtiyacı. İster yarış yapın ister dağlarda basit bir sürüş yapın, güvenli headchecks yapma ve engelleri açıkça görme yeteneği kritik öneme sahiptir.Star’daki Panovision viewport, binicilere önceki Star ve daha geleneksel viewport’lara ek dikey ve yan görüş sağlar. Bu, sürücünün sıkı veya sıkışmış bir konumda daha iyi görmesini ve daha güvenli düzlem değişiklikleri ve kafa kontrolleri yapmasını sağlar. 

VIRUS Cool Jade Güç Ağı Astarı:  Pro Star ve Race Star, piyasadaki teknik olarak en gelişmiş linere sahiptir. Aşırı koşullarda sert kullanımın zorluklarına dayanacak şekilde tasarlanan Virüs astarı, sporcuların serin kalmasını, rahat kalmasını ve funk’ı yenmesini sağlar. Virüsten CoolJade kumaşı, doğal bir soğutma efekti oluşturmak için geri dönüştürülmüş yeşim ile doldurulmuştur. Ultra fitil yapısı, CoolJade infüzyon ipliği ile birleştiğinde cilt yüzey sıcaklığınızı 10 ° F’ye kadar azaltarak rahat, kuru ve serin kalmanızı sağlar.

3K KARBON KABUK:  Race Star’da kanıtlanmış 3K karbon fiber, bu kaska gerçek bir yarış kaskının görünümünü, performansını ve hissini verir.

MAGNEFUSION MANYETİK CHEEKPADS:  Yıkama için pedlerin kolayca çıkarılmasına izin verir ve acil müdahale ekiplerinin bir darbeden sonra kaskı çıkarmadan önce elmacık pedlerini kolayca çıkarmasını sağlar.

Özellikleri:

 • Race Star’dan% 10 daha hafif
 • Panovision Yarış Pisti Viewport
 • Panovision ProTint Fotokromatik yüz siperi dahil
 • Flex Darbe Lineri
 • 3K Karbon Kabuk
 • Üç yoğunluklu yanak yastıkları
 • Virüs Serin Jade Mesh Liner
 • Magnefusion yanak yastıkları
 • Sahada profesyonel sürücülerle çalışarak test edilmiş ve geliştirilmiştir
 • Bell’in son teknoloji rüzgar tünelini kullanarak optimize edilmiş aerodinamik, Bell Star’ın aerodinamiği gelişmiş sürüş simülasyonları ile ince ayar yapılmıştır
 • 6 EPS ve 5 kabuk boyutları, özellikle yüksek hızlarda daha orantılı uyum ve gelişmiş performans sağlar
 • Hoparlör, kulaklık cebi
 • Fermuarlı kask çantası dahil
 • Snell M2015 ve DOT sertifikaları

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başka Yazı Yok

0
Would love your thoughts, please comment.x

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol