Bell Kask nasıldır?

by melani nilay
5 sene ago
555 Views

Araştırma ve geliştirme (AR-GE) alanında büyük bir ilerleme kaydeden Bell kask modeli, zorlu kullanım şartlarında sizlere en güvenilir ve en kullanışlı seçenekleri ile hizmet sunuyor. Dünyanın en başarılı yarışçıları ile ortak olarak yürütmüş olduğu çalışmalar sayesinde en çok tercih edilen kasklar arasına girmeyi başarmış, 1954 yılından günümüze, hızla gelişen ve yükselen değerini kalite olarak kullanıcılarına sunuyor.

Bell kask nasıldır? Bell kask alınır mı konularında aradığınız cevapları aşağıda maddeler halinde sıraladık.

Bell kask modellerinden motorunuza uygun herhangi birini seçerek veya seçim yapmak için Motosiklet aksesuarları satan bir mağazaya uğrayarak tipine karar verebilir, bell kask özelliklerini birebir inceleyip deneyerek alabilirsiniz.

Bell kaskları seçimi için tercih etmeniz gereken 5 nedeni sıralayacak olursak;

1) Köpükten yapılmış olan iç astarla dış kompozit kabuğun birleşiminden tasarlanmış olan ilk kask tasarımı, tam olan kapalı ilk kask, ayrıca ayarlanabilme özelliği bulunan ilk havalandırma sistemi, ilk aeordinamik kask, ilk buğulanma yapmayan kask gibi birçok yenilikle kask alanında lider pozisyonunda bulunuyor.
2) Bell, bulundurduğu belirli kalite standartların üzerine çıkma amaçlı çalışması sayesinde adeta hayat kurtarıcı önemli bir rol üstleniyor.
3) Konusunda uzman olan teknisyenler tarafından elle üretimi sağlanan Bell kaskları, işine verdiği önemi insan sağlığı ve güvenliği ile birleştiriyor.
4) Dünyadaki başarılı yarışçıların tercihleri arasında bulunan Snell ve FIA belgesi bulunan Bell; Vortex, Qualifier, M5X, RS1, Carbon, Star gibi modelleri ile size geniş bir kullanım alanı sunuyor.
5) “Kullanıcı için önemli olan, bizim için değerlidir” prensibi dünya çapında büyük bir üne kavuşmasını sağlamıştır.

 

0 0 vote
Article Rating
Etiketler: , , ,
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

İsteyenler +1

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları