Bedava interkom sisteminiz olsun

Intercom for Android, haberleşme derdinize çare olacak bir yazılım… Android telefonlarda ücretsiz olarak kullanılbiliyor.

Özelikleri ise şunlar…

Uygulama hem bluetooth hem de wireless destekliyor, motosiklet sürüşünde mesafe uzayabileceği için wireless üzerinden yapılan iletişim daha uzun mesafeli olup daha az kopma yaşanacaktır, diit edilmesi gerekiyor. Telefonunuzla gelen kulaklıkla kullanabiliyorsunuz ama kaskın içinde olursa daha rahat kullanabilirsiniz. Grup sürüşlerinde 5 kişiden fazla olursa ana bağlayıcıyı yani verici görevi gören arkadaşı aranızda tutun. Böylece kopmalar daha az yaşanıyor.

Yani merkez ana telefondan uzak durmayın, arasıra kopmalar olabilir yeniden bağlanırsınız. Test edildiği için rahatlıkla kullanbileceğiniz bir program. iPhone’da test etmedik ama yakında onuda test ederek bilgilerini verebiliriz. Ama iPhone’nunuz varsa denemeye başlamış bile olabilirsiniz.

Uzaklık bazen etken olabiliyor özellikle ormanlık ve dağlık bölgelerde ama şehiriçinde problem değil kolay bağlanılıyor.

interkom sistemi 2

Cep telefonunuzun arka kısmını dışarıya bakacak şekilde yerleştiirirseniz wireless bağlantıyı kopma yaşamadan daha rahat kullanabilirsiniz. Aşırı uak sürüş yapmamak bağlantı için önemli.

Motor üzerinde denenmiş bir programdır diye yeniden tekrar edeyim.

interkom sistemi 3

Motosikletten daha fazla zevk alacağınız kesin… Mutlaka deneyin.

interkom sistemi 4

Programın altındaki yorumlarıda okuyarak arkadaşlardan kullanıma dair bilgi alabilirsiniz.

Linkten indirin… https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androidintercom&hl=tr

Subscribe
Bildir
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

[…] İnterkom grup sürüşleri için mükemmel bir alet. Sadece 2 interkom varsa bir tanesi Lider de, diğer sürücü ise sonda toplayıcı olarak sürülmeli. Sondaki sürücü yolda kalan olursa yada herhangi arizi durumda Lider’e interkomla haber vermeli. Sürüş yaparken fermuar düzeninde sürmek sürücüler açısından güvenli olacaktır. Açık egzozlu motosiklet varsa  mümkünse en sonda olmalıdır. Yoksa bir süre sonra sizi rahatsız edecektir. Şehirler arası yollarda ilerlerken mümkün olduğunca kısa da olsa mola vermeli. İnterkom yoksa telefon uygulamalarından destek alınabilir. Bununla ilgili şu makaleyi okumanızı tavsiye ederim. https://www.motosikletsitesi.com/bedava-interkom-sisteminiz-olsun.html […]

Başka Yazı Yok

1
0
Would love your thoughts, please comment.x

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol