250cc, 600cc ve üzeri motosiklet önerileri

first motorcycle

Yeni binicilerin bir çoğu 600’lük bir motoru başlangıç motoru olarak görmektedir, aslında bu sonraki safha içindir.

250cc, 600cc ve üzeri motosiklet önerileri ikinci safhada alınabilecek motorlardır. Başlangıç için düşünüyorsanız 250cc’liğe kadar bir motor kendinizi hem ağırlık olarak hem sürüş olarak size bir çok kolaylık sağlayacaktır. Size uygun düşündüğümüz motorları aşağıda sıraladık, umarız yararlı olur.

Kendinizin katili değil, arkadaşı olun, ilk önce hayatınızı ve sizin için değerli olan insanları düşünün. Yinede almak isteyenler için 600’lük motorlarıda paylaştık

YAMAHA FZ6R

12_Yamaha_FZ6R_21

FZ6R tarzı agresif bir motordur, 599cc dört-silindirli motor güçlü tork ve yumuşak yaylı süspansiyon ile bu işe yeni başlayanlar için harika, ama gerçekten hızlı bir makinadır. Gücü ilk binenler için şaşırtıcı derece fazladır. Kaportası Karenajları rüzgardan gerçek koruma sağlar ve katlanır aynalar dar alanlarda kolay geçişi sağlayacaktır. Buradaki dar alanlar trafik için söylenmemiştir.

KAWASAKI NINJA 650

12_Kawasaki_Ninja650_21

Ninja 650 cömert torku, piyasada tipik dört-silindirli motosikletlilerden kendisini ayırmak için tercih edilebilir. Ninja etkin bir şasi, agresif bir kaporta ve bölünmüş ışıkları ile ilgi çekicidir. Ninja 650 büyütmek isteyenler için iyi bir ikinci motosiklettir. İlk motoisklet olamaz mı olur tabi ama 650 ilk başlayana fazla geleceği kesindir.

KAWASAKI NINJA 250R

kawa250r

Ninja 250, giriş seviyesi motorcular için idealdir. 25 beygir gücü ve devir max, ayrıca yeni modelinde çok çekici bir tarafı vardır. 300cc’liği bu klasmana henüz sokmuyoruz. Ama alınabilir, paraya bağlı… Tavsiye etmezmiyiz ederiz ama biraz zaman geçsin, kullanım kriterlerini görelim, mutlu sürücülerin tavsiyelerini alalım sonra yazarız.

HONDA CBR250R

cbr250

Ben bu motora canavar olarak bakıyorum. CBR bizim ülkemizde moda, hatta kullanan sayısı o kadar fazlaki bir çok FAN klübü var. Tek silindirli KAWA 250’den daha yumuşak bir süspansiyona sahip ABS ve hızlanışı mükemmel.

SUZUKI SV650

Suzuki_SV650

Saygıdeğer SV650 tork ve etkileyici görünüşü ile en sevilenlerden biri, bir 90 derecelik V-twin motoru o gücü her zaman etkin kılıyor. Acemiliğinizi bunda atamazsınız bu ikinci motor olarak daha iyidir, en iyisi siz 250 – 300cc’lik motorlarla başlayın. Buna binen bırakamaz.

SUZUKI GSX650F

SUZUKI GSX650F

Biz aramızda Katana diyoruz, 650cc için bir yedek gibi düşünüyoruz bunu, ama elmas içinde bir çiçektir bu makina. Ağır ama 649cc dört-silindirli motorun sabırsız bir hırıltısı vardır. Rüzgar koruması sağlam ve frenler yumuşak, şasi mükemmel ötesi. GSX bir yarış temsilcisi ile karıştırılmamalıdır asla. Vazgeçilmez bir kız arkadaş gibi evlen ama bırakma, çocuklarınız olsun beraber yaşlanın.

Subscribe
Bildir
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Fotoğraf gönderebiliyormuyuz

Başka Yazı Yok

2
0
Would love your thoughts, please comment.x

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol