Bajaj, Yeni Pulsar 150cc Modeli Sundu

Bajaj, Yeni Pulsar 150cc Modeli Sundu

Bajaj, Yeni Pulsar 150cc Modeli Sundu

Pulsar serisi, Hintli motosiklet üreticisi Bajaj’ın tartışmasız en popüler motosiklet serisidir. Hindistan’ın en büyük ikinci motosiklet üreticisi olan şirket, 20 yılı aşkın bir süredir Pulsar’ı satıyor ve bu motosiklet, ilk olarak 2001’de ortaya çıkan basit, gösterişsiz modelden çok uzakta.

Artık Pulsar tüm şekil ve boyutlarda satın alınabiliyor ve hatta RS200 adı verilen sportif, çekici bir paketle geliyor. 2023 model yılı için Bajaj, Pulsar ailesinin bir başka üyesi olan Pulsar 150’yi tanıttı.

Bajaj, Yeni Pulsar 150cc Modeli Sundu

Yeni Pulsar 150, 22 Kasım 2022’de Hindistan’da tanıtıldı ve Tek Disk ve Çift Disk olmak üzere iki varyantta sunuluyor. Adından da anlaşılacağı gibi, Tek Diskli versiyonda önde bir disk fren ve arkada kampanalı fren bulunurken, Çift Diskli modelde ön ve arkada ABS donanımlı disk frenler bulunur. Bununla birlikte, fren sistemleri bir yana, iki motosiklet birkaç tanımlayıcı özellik ile ayırt edilir. Yeni başlayanlar için Single Disc modeli, tek parça bir sele ve düz bir gidona sahiptir. Daha sportif Twin Disc modeli, bölünmüş tarzda bir yükseltici sele, yolcu tutma kolları, klipsli gidon ve gövde renginde far kaportasına sahip.

Bajaj, Yeni Pulsar 150cc ModeliHer iki modelde de 149.68cc, hava soğutmalı, yakıt enjeksiyonlu, tek silindirli bir motor paylaşılıyor. Pulsar, güçlü bir motosiklet olarak biliniyor ve 150’lerin temel teknik özellikleri , onun da farklı olmadığını gösteriyor. Sıcak, trafikle dolu sokakların stresine dayanacak şekilde aşırı tasarlanmış ve 14,5 beygir gücü ve 8.500 rpm ve 6.000 rpm’de 9,5 lb-ft tork üretiyor.

Bajaj, Yeni Pulsar 150cc Modeli Sundu

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başka Yazı Yok

0
Would love your thoughts, please comment.x

Giriş Yap