Giriş Yap
Bajaj Pulsar RS200 Çift Kanallı ABS Standart

bajaj pulsar 200

Bajaj RS 200 Çift Kanallı ABS Standart gelecek. Pulsar RS200, Dominar 400 ve Dominar 250 dışında çift kanallı bir ABS ile donatılmış üçüncü Bajaj modeli oldu.

Bajaj Auto kısa bir süre önce tüm Pulsar serisini en yeni emisyon normlarına uyacak şekilde güncelledi ve geçiş tüm modeller için bir fiyat artışına neden oldu. RS 200,  satışa sunulan ensevilen Pulsar olmaya devam ediyor. BS4 Pulsar RS200 başlangıçta sadece tek kanallı bir ABS ile piyasaya sürülürken, Bajaj geçen yıl sonlarında motosiklet için çift kanallı bir ABS versiyonu tanıtmıştı. Bununla birlikte, BS6 uyumlu Bajaj RS 200 başlangıçta tek kanallı bir ABS ile piyasaya sürüldü, ancak şimdi yine standart olarak çift kanallı ABS eklendi.

bajaj pulsar 200

Bajaj RS 200, 18,5 Nm maksimum tork ile birlikte 24,5 PS maksimum güç sağlayan 199,5 cc tek silindirli sıvı soğutmalı DTS-i (üçlü kıvılcım) motordan güç çekiyor. Şanzıman 6 vitesli, önde teleskopik bir çatal ve arkada önceden ayarlanabilen monoshock süspansiyonu var. Frenleme önde 300 mm disk ve arkada 230 mm disk ile yapılır. Güç aktarma organı gibi RS 200’de görsel değişiklikler yapıldı ve LED DRL’ler, kristal LED kuyruk lambası ve yarı dijital gösterge paneli ile birlikte ikiz projektör far eklendi. Motosiklet, MRF Nylogrip kauçuğa sarılmış her iki uçta 17 inç alaşım jantlar var. Bajaj, Pulsar RS200‘ü Racing Red, Graphic Black ve Racing Blue olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile sunuyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başka Yazı Yok