Bajaj Boxer X150

by motosiklet
3 sene ago
615 Views

Bajaj Boxer X150 zor koşullar ve en zor yollar için mükemmel yol arkadaşıdır. Güçlü 150 cc motoru, güçlü süspansiyonu, özel lastikleri ve çamurlukları ile diğer birçok motosikletin zorlanacağı yerlerden başarıyla çıkacaktır.

PERFORMANS


Güçlü 144,8 cc motor
12Ps Güç
4 Zaman Doğal SI Motoru
ExhausTEC
Boxer X150, ekonomik güç dağıtımı. Güçlü bir 144.8 cc motor ve maksimum net torku 12.3 NM @ 5500 RPM’dir. 7500 RPM’de maksimum 12PS güç sağlar. Bu, X150’nin ağır yükleri taşımasına ve performansını kaybetmemesini sağlar.

STİL


Sportif Görünüm
Şık Alaşımlı Jantlar
Yükseltilmiş Çamur Koruması
Boxer X150’nin stand-out tasarımı, alaşım jantlı ve çarpıcı farlar ile sportif bir görünüme sahiptir. Motosiklet, taşımayı kolaylaştırmak ve konforlu sürüşler sunmak için pratik çelik kepçe rayları ve geniş koltuklarla da donatılmıştır. Ayrıca vücuda, çamurlu yollarda daha iyi bir sürüş için kaldırılmış bir çamur koruması ile birlikte daha kaslı bir görünüm kazandıran bir splutter tasarımı vardır.

GÜVENLİK


Zor koşul lastikleri
Mekanik Geniş Frenler
1285 mm uzun dingil mesafesi
Boxer X150, tüm yollarda sürüş ve güçlü olmak için tasarlanmıştır. Uzun dingil mesafesi çamur tutma lastikleriyle birlikte güvenli motosiklet sürüşünü daimi kılıyor. Ayrıca, kullanımı kolay ve titreşimsiz yapmak için kampana frenleri de var. Boxer X150, yolculuğunuzu sağlam ve yolların iniş ve çıkışlarına karşı koyan güçlü bir şasi ile donatılmıştır.

KONFOR

SNS Arka Süspansiyon
Daha Uzun ve Daha Geniş Koltuklar
En Yüksek Zemin Boşluğu
Elektrikli Başlatma
Boxer X150, SNS arka süspansiyonuna ve tüm engelleri kolaylıkla geçmesine olanak tanıyan yüksek bir yerden yüksekliğe sahiptir. Ayrıca sürücü ve yolcu için rahat yolculuk için geniş, uzun bir koltuğu var.

0 0 vote
Article Rating
Etiketler: ,
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları