Giriş Yap
Avrupa’nın en uzun menzilli, ucuz elektrikli motosikleti üretime hazır

alrendo ts bravo

Avrupa’nın en uzun menzilli, ucuz elektrikli motosikleti üretime hazır

Bu yılın başlarında Alrendo TS Bravo’dan ilk söz ettiğimizde, Avrupa elektrikli motosiklet pazarına yönelik yeni bir seçeneğe dönüşüyordu. Şimdi bu motosiklet, onu daha da çekici kılan özelliklerle üretime hazır haliyle sergileniyor.

alrendo ts bravo

Alrendo TS Bravo, küçük boyutlu bir elektrikli motosiklet değil, motosiklet yelpazesinin daha sportif ucundan stil severlere yönelik yepyeni bir motosiklet.

58 kW (hp)’lik 11 kW (15 hp) sürekli nominal motora sahiptir. Sıvı soğutma sistemi, motorun aşırı ısınmadan en yüksek tepe çıkışlarına ulaşmasına yardımcı olur.

Alrendo TS Bravo, 135 km/sa (84 mph) maksimum hıza ulaşabilir ve bu, bir elektrikli motosiklet olarak amaçlanan rolünü yerine getirmek için yeterlidir.

Bu motosiklet sportif görünebilir, ancak pist için tasarlanmamıştır.
alrendo ts bravo 1

Aslında, 16.6 kWh pili, Harley-Davidson’ın veya Zero’nun elektrikli motosikletlerindekilerden daha büyük. Motosiklet 14,3 kWh’ye erişebilir, bu gerçekten iyi bir veri sayılabilir.

Alrendo, motosikletin ne kadar uzağa gidebileceğini gösteren çeşitli hızlarda gerçek menzil verilerini bile paylaşıyor. Şirket, 50 km/s’de 419 km, 80 km/s’de 250 km ve 120 km/s’de 150 km’lik menziller sunuyor. Bunu egerçek terimlerle ifade etmek gerekirse, 31 mph’de 260 mile, 50 mph’de 155 mile ve 75 mph’de 93 mile çıkabiliyoruz. Bu, mevcut endüstri standartlarına göre oldukça iyi görünüyor.

3,8 kW’lık bir AC şarj cihazının motosikleti sadece üç saatte doldurduğu söyleniyor, ancak tam olarak doğru veriler değil. Çünkü 4,5 saatte tam olarak dolabildiğinden bahsediliyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başka Yazı Yok