ATLAS 2.0 HAM KARBON

Gerçek, Ham, Karbon. Koruyucu kaplama ve el işçiliği ile yapılmı bir T-300 Karbon Fiber kabuk. Tüm ATLAS 2.0 kaskları siyah ve berrak bir vizör ile gönderiliyor. Pinlock buğu önleyici teknoloji ve Protectint geçiş lensi ek, ayrı şekilde satın alınabilir!

Geliştirilmiş uyum ve aşırı rahatlık için dahili olarak yeniden tasarlandı. Kapalı kulak boşlukları ile Bluetooth uyumlu, Pinlock ayrı şakilde satın alınabilir. Sertifikaları, DOT ve ECE 22,05 olarak verilmiştir.

VİZÖR MEKANİZMASI

Her Atlas 2.0 kaskı, kademeli vizör hareketi için dişli çark mandalı mekanizmasına sahiptir. Elle kolay kontrol edilebilir. Yüksek hızlarda sıkıca kapalı tutmak için bir vizör kilitleme pimi ile entegre edilmiştir.

HAVALANDIRMA KONTROLÜ

Kontrol edilebilir kapalı bir çene havalandırması. Oksijen alımınızı kolaylaştırır ve gürültüyü minimumda tutar. Kulak boşluğuna iletilen ses daha aza indirgenmiş. Daha az rüzgar sesi, daha az dikkat dağıtıcılık.

T-300 KARBON FİBER VE İÇ MEKAN

T-300 Uzay Sınıfı Karbon Fiber Kabuk. Hafif ancak istifleme gücü ve güvenlik sertifikası. DOT ve ECE onayları. Konforu soluyan ve güvenli ve ferah bir uyum sağlayan EPS astar ile dahili olarak yeniden yapılandırılmıştır. Acil kask çıkarılmasına yardımcı olmak için kolay çıkarılabilen yanak pedlerine sahiptir.

FİDLOCK

Çok ödüllü teknoloji ile Manyetik bir kayışa sahiptir, kolay çıkarılıp takılabilir.

PİNLOCK HAZIR

Görsel netliği mutlak bir öncelik haline getiren buğu önleyici teknoloji. Buğuyu temizlemek için nem emici malzemeli bir vizör ekine sahip fakat ayrı satılıyor.

Satınalma detayı: Fiyat şu anda 545$ – 4052 tl olarak fiyatlandırılmış. Kendi segmentindeki kasklara göre yeni bir firmaya göre pahalı sayılabilecek bir fiyattan satışa çıkmış. Bu fiyata alınabilecek rakibi kasklar ise shoei qwest 2,750tl, Shark spartan fiber 2,880 tl , LS2 vector evo fiber kabuk 1,300 tl bir alt malzeme dayanıklılığına sahip

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başka Yazı Yok

0
Would love your thoughts, please comment.x

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol