Amerika Motosiklet Fiyatları Ne Durumda?

amerikada-motosiklet-fiyatlari

Ülkemiz motosiklet fiyatları kurlardaki yükseliş yüzünden epeyce arttı.

Ayrıca vergilerin yükselmesi, kdv ve ötv’nin yüksek olması motosiklet severleri epeyce üzdü. Bazı motosiklet modelleri erişilemeyecek rakamlara ulaştı. Bizler bu durumdayken Amerika’da motosiklet fiyatları ne durumda bir bakalım! Taksitle motosiklet satışı nasıl yapılıyor, hangi motosikletlere nasıl sahip. oluyorlar?

Amerika Motosiklet Fiyatları Ne Durumda?

Örneğin, Kawasaki Ninja 400 – ayda 87 dolar fiyatlar 72 ayda alınabiliyor. Kur karşılaştırması yapmadan bu motora bu fiyata sahip olmak gerçekten güzel olur. Bizim kurumuz ve paramızla bu motosiklet bize ayda şu anda 963 tl‘ye geliyor. Bu fiyata almak gerçekten fena olmazdı.

kawasaki ninja 400 price in america

Örneğin, Yamaha R3 – ayda 77 dolar fiyatlar 72 ayda alınabiliyor. Kur karşılaştırması yapmadan bu motora bu fiyata sahip olmak gerçekten güzel olurdu. Bizim paramızla bu motosiklet bize ayda şu anda 853 tl‘ye geliyor. Bu fiyata almak gerçekten iyi olurdu.

yamaha R3 price amerika
yamaha R3 price amerika

Benim spor modellerde gözüm yok, ben spor touring veya touring makina seviyorum derseniz. Örneğin, Kawasaki z650 ABS – ayda 98 dolar fiyatlar 72 ayda alınabiliyor. Kur karşılaştırması yapmadan bu motora bu fiyata sahip olmak gerçekten güzel olurdu. Bizim paramızla bu motosiklet bize ayda şu anda 1085 tl‘ye geliyor. Bu fiyata almak gerçekten şahane olurdu.

 

Kawasaki z650 ABS
Kawasaki z650 ABS

5000 doların üstüne çıkma, ben altına hangi motosikleti alabilirim? 5000 dolar üstü beni yorar derseniz size uygun makinaları göstereyim.

Örneğin, Royal Enfield INT 650 – ayda 80 dolar fiyatlar 72 ayda alınabiliyor. Kur karşılaştırması yapmadan bu motora bu fiyata sahip olmak gerçekten güzel olur. Hem bir klasik hemde bir canavar. TL’miz ile bu motosiklet bize ayda şu anda 886 tl‘ye geliyor. Bu fiyata almak gerçekten şahane.

Royal Enfield INT 650
Royal Enfield INT 650

Örneğin, scooter seviyorsanız, işim görülsün diğerleri beni ilgilendirmez derseniz. Honda PCX 150 ABS – ayda 50 dolar fiyatlar 72 ayda alınabiliyor. Kur karşılaştırması yapmadan bu motora bu fiyata sahip olmak gerçekten güzel olur. Hem bir klasik hemde bir canavar. TL’miz ile bu motosiklet bize ayda şu anda 553 tl‘ye geliyor. Bu fiyata almak gerçekten şahane.

Honda PCX 150 ABS
Honda PCX 150 ABS

Neyse dostlar durumlar bu şekilde, umarız bizde güzel günler görürüz. Motosiklet fiyatlarının düştüğü, paramızın daha değerli olduğu günleri elbet göreceğiz. Umarız bu tarihler yakındır. iyi sürüşler

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok