Giriş Yap
ABD yapımı elektrikli motosiklet ve ATV şirketi Volcon uluslararasına açılıyor

volcon grunt 1

ABD yapımı elektrikli motosiklet ve ATV şirketi Volcon uluslararasına açılıyor

Volcon ePowersports, ancak birkaç aylık modeldir, ancak bu yeni e-mobilite başlangıç ​​şirketi ekvatorun güneyinde ilk ortaklığını imzalamasını ve uluslararası satışlara başlaması ile genişlemesine hızla devam etti.

Grunt Home 2

Teksas merkezli girişim Volcon, Accelera International ile yeni ortaklığına ilişkin ayrıntıları paylaştı. Ortaklık, Volcon’un elektrikli motor sporları araçlarını Latin Amerika’da satmasına yardımcı olacak. Volcon, şirketin hemen geçerli olmak üzere Meksika, Güney Amerika ve Karayipler’de pazarlama ve satış faaliyetlerine başlayacağını açıkladı.

volcon grunt 3

İlk araç, Volcon’un bu baharda üretmeye başlamasını beklediği , yağlı bir arazi tipi elektrikli motosiklet olan Volcon Grunt. Volcon Grunt elektrikli motosiklet, 50 hp (37 kW) elektrik motoruyla çalışır. Motosiklet, komik ama harika görünümlü şişman lastiklerinde 75 lb-ft (100 Nm) tork yapabilir.

Grunt, 60 mil / saat (97 km) azami hıza sahiptir ve bu hıza sadece altı saniyede hızla ulaşır. Maksimum 100 mil (160 km) menzile sahip olan Grunt, ondan isteyeceğiniz sürüş türüne bağlı olarak saatlerce sürülebiliyor.

5,999 $ Grunt için teslimatların bu ABD’de baharda başlaması bekleniyor. Bizim ülkemizde pek göreceğimizi sanmıyorum.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başka Yazı Yok